طرح پست و استوری اینستاگرام اعلامیه ترحیم

اینستاگرام آگهی ترحیم
طرح پست و استوری اینستاگرام اعلامیه ترحیم
در محیط نرم افزار فتوشاپ و با رزولیشن 72، فرمت PSD، مد رنگی RGB طراحی شده است. طرح پست و استوری اینستاگرام اعلامیه ترحیم شامل قالب پست اینستاگرام با سایز 1080 در 1080 پیکسل و قالب استوری اینستاگرام با سایز 1920 در 1080 پیکسل است. لایه بندی ها در طرح پست و استوری اینستاگرام اعلامیه ترحیم به صورت حرفه ای انجام شده است و به راحتی میتوان فایل را ویرایش کرد و استفاده نمود.

ویژگی های دانلود طرح پست و استوری اینستاگرام اعلامیه ترحیم :
فایل لایه باز طرح پست و استوری اینستاگرام اعلامیه ترحیم به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توانید در چیدمان، متن و نوشته های طرح، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کنید. این طرح لایه باز را می توانید برای سایر مناسبت ها شخصی سازی و استفاده کنید. برای اکسترکت کردن فایل زیپ از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده کنید. شما میتوانید این قالب اینستاگرام را با قیمت استثنایی 40,000 تومان خرید کنید، و یا با خرید اشتراک، این فایل را به صورت رایگان دانلود نمایید.
برای ویرایش فایل لایه باز طرح پست و استوری اینستاگرام اعلامیه ترحیم از نرم افزار ادوبی فتوشاپ CS5 و ورژن های بالاتر استفاده نمایید.

 قالب پست اینستاگرام، قالب استوری اینستاگرام، دانلود قالب پست اینستاگرام، دانلود قالب استوری اینستاگرام، قالب پست و استوری اینستاگرام، طرح پست و استوری اینستاگرام، دانلود قالب اینستاگرام، دانلود طرح اینستاگرام، دانلود طرح لایه باز اینستاگرام، خرید قالب اینستاگرام، خرید پست و استوری اینستاگرام ، دانلود سایر طرح ها، طرح لایه باز سایر طرح ها، خرید سایر طرح ها، فایل سایر طرح ها، قالب سایر طرح ها، فایل لایه باز سایر طرح ها، دانلود اینستاگرام مناسبتی، طرح لایه باز اینستاگرام مناسبتی، خرید اینستاگرام مناسبتی، فایل اینستاگرام مناسبتی، قالب اینستاگرام مناسبتی، فایل لایه باز اینستاگرام مناسبتی، دانلود اینستاگرام آگهی ترحیم، طرح لایه باز اینستاگرام آگهی ترحیم، خرید اینستاگرام آگهی ترحیم، فایل اینستاگرام آگهی ترحیم، قالب اینستاگرام آگهی ترحیم، فایل لایه باز اینستاگرام آگهی ترحیم، فایل اینستاگرام مناسبت های ملی، فایل اینستاگرام مناسبت های جهانی، فایل اینستاگرام مناسبت های مذهبی
قیمت :

40,000 تومان

  • میانگین امتیاز

میانگین5 از 5 امتیاز براساس (1) رای

انتشار :شنبه 31 اردیبهشت 1401
مد رنگ : RGB
رزولیشن :72 dpi
ابعاد :1080x1080 (cm)
حجم :10مگابایت
پسوند :psd
ویژگی ها :قالب پست و قالب استوری
بازدید :16 بازدید
طراح : میثم سلیمی
میثم سلیمی

قوانین سایت

مشاهده طرح ها

سوالات متداول طرح پست و استوری اینستاگرام اعلامیه ترحیم

در دنیای امروزه و با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی، راه های ارتباطی و روش های بازاریابی نیاز به طراحی محصولات گرافیکی بیش از گذشته مشهود است. بنابراین طراحی طرح پست و استوری اینستاگرام اعلامیه ترحیم برای مشاغل مربوطه یکی از بهترین راه های تبلیغات در این زمینه است. یکی از مشکلاتی که در هنگام طراحی طرح پست و استوری اینستاگرام اعلامیه ترحیم یا هر نوع محصول گرافیکی دیگر به وجود می آید این است که افراد حرفه ای و متخصص این کار را به عهده نمی گیرند و یا بعضا در خواست مبالغ نجومی برای انجام کار هستند.
طرح باما متشکل از یک تیم حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی اقدام به ساخت فروشگاهی کرده است که کاربران حوزه گرافیک را بی نیاز از افراد غیر متخصص و سودجو کند تنوع محصولات، خلاقیت در طراحی، دانلود و خرید سریع محصول و پشتیبانی از مزایای این فروشگاه است همچنین امکان درخواست طراحی اختصاصی در این فروشگاه فراهم است.
دانلود طرح پست و استوری اینستاگرام اعلامیه ترحیم هیچ وقت به این آسانی نبوده است. شما در طرح باما می توانید تنها با چند کلیک ساده طرح طرح پست و استوری اینستاگرام اعلامیه ترحیم را براحتی دانلود کنید. خرید طرح لایه باز طرح پست و استوری اینستاگرام اعلامیه ترحیم با بهترین قیمت و کیفیت بیشتر از 1 دقیقه زمان نمی برد. همچنین شما می توانید در طرح با ما با خیالی راحت با توجه به نماد اعتماد الکترونیک خریدی امن انجام دهید.

    از مزایای طرح پست و استوری اینستاگرام اعلامیه ترحیم می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • آماده چاپ
  • سایز استاندارد طراحی
  • کیفیت مناسب وکتور یا استوک به کار رفته
  • استفاده از فونت های جذاب
  • استفاده از ترکیب رنگی استاندارد هر کسب و کار