طرح پست و استوری اینستاگرام اربعین

اینستاگرام اربعین حسینی
طرح پست و استوری اینستاگرام اربعین
در محیط نرم افزار فتوشاپ و با رزولیشن 72، فرمت PSD، مد رنگی RGB طراحی شده است. طرح پست و استوری اینستاگرام اربعین شامل قالب پست اینستاگرام با سایز 1080 در 1080 پیکسل و قالب استوری اینستاگرام با سایز 1920 در 1080 پیکسل است. لایه بندی ها در طرح پست و استوری اینستاگرام اربعین به صورت حرفه ای انجام شده است و به راحتی میتوان فایل را ویرایش کرد و استفاده نمود.

ویژگی های دانلود طرح پست و استوری اینستاگرام اربعین :
فایل لایه باز طرح پست و استوری اینستاگرام اربعین به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توانید در چیدمان، متن و نوشته های طرح، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کنید. این طرح لایه باز را می توانید برای سایر مناسبت ها شخصی سازی و استفاده کنید. برای اکسترکت کردن فایل زیپ از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده کنید. شما میتوانید این قالب اینستاگرام را با قیمت استثنایی 40,000 خرید کنید، و یا با خرید اشتراک، این فایل را به صورت 40,000 دانلود نمایید.
برای ویرایش فایل لایه باز طرح پست و استوری اینستاگرام اربعین از نرم افزار ادوبی فتوشاپ CS5 و ورژن های بالاتر استفاده نمایید.

 قالب پست اینستاگرام، قالب استوری اینستاگرام، دانلود قالب پست اینستاگرام، دانلود قالب استوری اینستاگرام، قالب پست و استوری اینستاگرام، طرح پست و استوری اینستاگرام، دانلود قالب اینستاگرام، دانلود طرح اینستاگرام، دانلود طرح لایه باز اینستاگرام، خرید قالب اینستاگرام، خرید پست و استوری اینستاگرام ، دانلود اینستاگرام مناسبتی، طرح لایه باز اینستاگرام مناسبتی، خرید اینستاگرام مناسبتی، فایل اینستاگرام مناسبتی، قالب اینستاگرام مناسبتی، فایل لایه باز اینستاگرام مناسبتی، دانلود اینستاگرام رحلت و شهادت، طرح لایه باز اینستاگرام رحلت و شهادت، خرید اینستاگرام رحلت و شهادت، فایل اینستاگرام رحلت و شهادت، قالب اینستاگرام رحلت و شهادت، فایل لایه باز اینستاگرام رحلت و شهادت، دانلود اینستاگرام اربعین حسینی، طرح لایه باز اینستاگرام اربعین حسینی، خرید اینستاگرام اربعین حسینی، فایل اینستاگرام اربعین حسینی، قالب اینستاگرام اربعین حسینی، فایل لایه باز اینستاگرام اربعین حسینی، فایل اینستاگرام مناسبت های ملی، فایل اینستاگرام مناسبت های جهانی، فایل اینستاگرام مناسبت های مذهبی
قیمت :

40,000 تومان

  • میانگین امتیاز

میانگین5 از 5 امتیاز براساس (1) رای

انتشار :یک‌شنبه 06 شهریور 1401
مد رنگ : RGB
رزولیشن :72 dpi
ابعاد :1080x1080 (cm)
حجم :21مگابایت
پسوند :psd
ویژگی ها :قالب پست و قالب استوری
بازدید :24 بازدید
طراح : میثم سلیمی
میثم سلیمی

قوانین سایت

مشاهده طرح ها

سوالات متداول طرح پست و استوری اینستاگرام اربعین

در دنیای امروزه و با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی، راه های ارتباطی و روش های بازاریابی نیاز به طراحی محصولات گرافیکی بیش از گذشته مشهود است. بنابراین طراحی طرح پست و استوری اینستاگرام اربعین برای مشاغل مربوطه یکی از بهترین راه های تبلیغات در این زمینه است. یکی از مشکلاتی که در هنگام طراحی طرح پست و استوری اینستاگرام اربعین یا هر نوع محصول گرافیکی دیگر به وجود می آید این است که افراد حرفه ای و متخصص این کار را به عهده نمی گیرند و یا بعضا در خواست مبالغ نجومی برای انجام کار هستند.
طرح باما متشکل از یک تیم حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی اقدام به ساخت فروشگاهی کرده است که کاربران حوزه گرافیک را بی نیاز از افراد غیر متخصص و سودجو کند تنوع محصولات، خلاقیت در طراحی، دانلود و خرید سریع محصول و پشتیبانی از مزایای این فروشگاه است همچنین امکان درخواست طراحی اختصاصی در این فروشگاه فراهم است.
دانلود طرح پست و استوری اینستاگرام اربعین هیچ وقت به این آسانی نبوده است. شما در طرح باما می توانید تنها با چند کلیک ساده طرح طرح پست و استوری اینستاگرام اربعین را براحتی دانلود کنید. خرید طرح لایه باز طرح پست و استوری اینستاگرام اربعین با بهترین قیمت و کیفیت بیشتر از 1 دقیقه زمان نمی برد. همچنین شما می توانید در طرح با ما با خیالی راحت با توجه به نماد اعتماد الکترونیک خریدی امن انجام دهید.

    از مزایای طرح پست و استوری اینستاگرام اربعین می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • آماده چاپ
  • سایز استاندارد طراحی
  • کیفیت مناسب وکتور یا استوک به کار رفته
  • استفاده از فونت های جذاب
  • استفاده از ترکیب رنگی استاندارد هر کسب و کار