قوانین طرح با ما

حریم خصوصی

فروشگاه آنلاین طرح با ما مکانی است برای ارائه انواع فایل و محصولات گرافیکی که با ارائه بستری روان و قدرتمند به طراحان امکان فروش، و به کاربران امکان دانلود و استفاده از محصولات با کیفیت را می دهد. ما با تلاش شبانه روزی برآنیم تا بتوانیم ارائه خدمت به هم کاربران و هم طراحان را کیفیت دو چندان ببخشیم، از اینکه ما را انتخاب کردید و به ما اعتماد دارید از شما سپاسگذاریم
برای اینکه در طرح با ما محصولی بخرید یا بفروشید و نیز برای استفاده از امکانات سایت باید در سایت ثبت نام کنید. هنگام ثبت نام اطلاعات شخصی، نظیر نام ونام خانوادگی و شماره موبایل از کاربر گرفته می شود، تا خدمات مفیدی به وی ارائه شود. بدیهی است که اطلاعات وارد شده توسط کاربر به منزله اطلاعات مورد تایید آنهاست و طرح با ما با این اطلاعات با کاربران ارتباط برقرار می کند.
طرح با ما ممکن است برای برخی موارد نظیر: بازاریابی، نظرسنجی، اطلاع رسانی تخفیف ها و جشنواره ها و مواردی از این دست، از اطلاعات کاربر استفاده نماید، مثلا به آن ها ایمیل یا پیامک بفرستد.
طرح با ما ممکن است در صورت نیاز در راستای قوانین سایت، نظرات کاربران یا محصولات فروشندگان را ویرایش کند. اگر تعامل کاربر با سایت مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد طرح با ما می تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.
طرح با ما با در نظر گرفتن این موضوع که هر کاربر عضوی از خانواده مجموعه است، اطلاعات شخصی و هویتی آن ها را در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نمی دهد مگر اینکه با حکم مقام قضائی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موطف باشد این اطلاعات را در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ‌گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای طرح با ما وجود ندارد و حق اعتراض از کاربران در این خصوص سلب می‌شود.
طرح با ما با شدید ترین تدابیر امنیتی می کوشد تا اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سوء‌استفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و طرح با ما حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

قوانین خرید

تمامی محصولاتی که جهت فروش در سایت قرار می گیرند توسط ناظر کیفی طرح با ما مورد بررسی قرار می گیرد بنابراین همه ویژگی های یک محصول صحت دارند. پیشنهاد می کنیم قبل تایید نهایی خرید نظرات کاربران دیگر در مورد محصول و جزئیات آن را با دقت مطالعه بفرمایید.
اگر راجع به یک محصول سوالی دارید، حتما سوال خود را در قسمت نظرات مربوط به آن محصول درج کنید. چنانچه محصولی که توسط ناظر کیفی تایید نشده است، خریداری نمودید، طرح با ما هیچگونه مسئولیتی در قبال این خرید شما نخواهد داشت.
پس از خرید، امکان بازگشت وجه وجود ندارد. مگر اینکه محرز شود که اطلاعات مندرج در صفحه ویژگی‌های محصول صحت ندارند یا محصول نقص و ایراد فنی دارد. در این صورت خریدار 10 روز از زمان خرید محصول فرصت دارد که موارد فوق را به طرح با ما اطلاع دهد تا ایرادات اصلاح شوند.
خریدار فایل می بایست با نرم افزارهای گرافیکی و ویدیویی آشنایی داشته باشد، هرگونه ویرایش در فایل خریداری شده از سایت به عهده خریدار بوده و هیچگونه تغییر، ویرایش و آموزشی از طرف طرح با ما به صورت رایگان انجام نمی گیرد.
کلیهٔ محتوای موجود در طرح با ما مشمول حقوق مالکیت معنوی و حقوق مؤلف می‌شود. مطابق ماده ۷۴۰ قانون مجازات اسلامی، بازتوزیع، فروش، پخش، تغییر، ویرایش و اقتباس از آثار مندرج در طرح با ما به هر شکلی شرعا و قانونا حرام است و پیگرد قانونی دارد.
طرح با ما فقط اطلاعاتی که کاربر موقع ثبت نام وارد میکند را به رسمیت می شناسد
این توافقنامه ممکن است تغییر کند. نسخه‌های جدید توافقنامه در همین صفحه درج خواهند شد. بنابراین پیش از هر خرید، این صفحه را مجددا مطالعه کنید.

قوانین فروش

هر محصولی که در سایت قرار می دهید ممکن است که چندین بار به فروش برسد، بنابرین تلاش کنید تا محصولات با کیفتی را در اختیار کاربر قرار دهید.
محصولاتی که از نظر ناظر کیفی، کیفیت ارائه ندارند در سایت منتشر نخواهد شد، تا زمان دریافت مجوز لازم فقط در صفحه خود محصول قابل مشاهده است. سعی کنید محصولات با کیفیتی ارائه دهید و به صورت مفصل در مورد محصول خود توضیح بدهید.
به ازای هر بار خرید محصول شما در طرح با ما 20 درصد از مبلغ کل آن محصول برای طرح با ما است و 70 درصد سهم فروشنده است. (10 درصد از مبلغ فروش صرف مالیات و کارمزد درگاه پرداخت می شود)
در صورتی که مبلغ اعتبار حساب به 50 هزار تومان برسد می توانید از طریق پنل کاربری خود در خواست برداشت وجه بزنید. لازم به ذکر است مبلغ درخواست داده شده فقط به شماره شبایی که در قسمت پروفایل وارد کرده اید واریز خواهد شد
هر محصولی که در طرح با ما آپلود می شود متعلق به طرح با ما است و فروشنده اختیار حذف محصول را نخواهد داشت. در صورتی که محصول منتظر تایید شما تا 48 ساعت رفع ایراد نشود به صورت اتوماتیک حذف خواهد شد.
هرگونه تبلیغ کالاها، برندها و وب‌سایت‌های دیگر در طرح با ما ممنوع است و در صورت مشاهده، بلافاصله حساب کاربری مسدود خواهد شد. همچنین لینک دادن به هر سایتی بجز طرح با ما غیرمجاز است. چانچه تخلفی از سوی فروشنده مشاهده شود، بدون اطلاع قبلی حساب کاربری شخص خاطی مسدود می شود و فروش محصولات وی بدون پرداخت حق مشارکت ادامه می یابد
تیم برنامه نویسی طرح با ما با قوی ترین متد روز از اطلاعات حساب شما نگهداری می کند، در صورتی که اطلاعات خود را در اختیار دیگران قرار دهید طرح با ما هیچگونه مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد
این توافقنامه ممکن است تغییر کند. نسخه‌های جدید توافقنامه در همین صفحه درج خواهند شد بنابراین پیش از آپلود هر محصولی برای فروش، این صفحه را مجددا مطالعه کنید.
افرادی که فایلی را جهت فروش در سایت آپلود می کنند و افرادی که فایلی را از طرح با ما خریداری می کنند باید از قوانین این صفحه تبعیت نمایند