طرح اینستاگرام بیمه کارآفرین

اینستاگرام بیمه
طرح اینستاگرام بیمه کارآفرین
در محیط فتوشاپ و با فرمت PSD، رزولیشن 72، مد رنگی RGB طراحی شده است. طرح اینستاگرام بیمه کارآفرین شامل قالب پست اینستاگرام با سایز 1080 در 1080 پیکسل و قالب استوری اینستاگرام با سایز 1920 در 1080 پیکسل است. لایه بندی ها در طرح اینستاگرام بیمه کارآفرین به صورت حرفه ای انجام شده است و به راحتی میتوان فایل را ویرایش کرد و استفاده نمود.

ویژگی های دانلود طرح اینستاگرام بیمه کارآفرین :
فایل لایه باز طرح اینستاگرام بیمه کارآفرین به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توانید در چیدمان، متن و نوشته های طرح، رنگ بندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کنید. این طرح لایه باز را می توانید برای سایر کسب و کارها شخصی سازی و استفاده کنید. برای اکسترکت کردن فایل زیپ از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده کنید. شما میتوانید این قالب اینستاگرام را با قیمت استثنایی 40,000 تومان خرید کنید، و یا با خرید اشتراک، این فایل را به صورت رایگان دانلود نمایید.
برای ویرایش فایل لایه باز طرح اینستاگرام بیمه کارآفرین از نرم افزار ادوبی فتوشاپ CS5 و ورژن های بالاتر استفاده نمایید.

 دانلود طرح اینستاگرام مشاغل، خرید طرح اینستاگرام مشاغل، طرح اینستاگرام مشاغل، دانلود طرح اینستاگرام خدمات شهری، خرید طرح اینستاگرام خدمات شهری، طرح اینستاگرام خدمات شهری، دانلود طرح اینستاگرام بیمه، خرید طرح اینستاگرام بیمه، طرح اینستاگرام بیمه، قالب پست اینستاگرام، قالب استوری اینستاگرام، دانلود قالب پست اینستاگرام، دانلود قالب استوری اینستاگرام، قالب پست و استوری اینستاگرام، طرح پست و استوری اینستاگرام، دانلود قالب اینستاگرام، دانلود طرح اینستاگرام، دانلود طرح لایه باز اینستاگرام، خرید قالب اینستاگرام، خرید پست و استوری اینستاگرام ، دانلود اینستاگرام مشاغل، طرح لایه باز اینستاگرام مشاغل، خرید اینستاگرام مشاغل، فایل اینستاگرام مشاغل، قالب اینستاگرام مشاغل، فایل لایه باز اینستاگرام مشاغل، دانلود اینستاگرام خدمات شهری، طرح لایه باز اینستاگرام خدمات شهری، خرید اینستاگرام خدمات شهری، فایل اینستاگرام خدمات شهری، قالب اینستاگرام خدمات شهری، فایل لایه باز اینستاگرام خدمات شهری، دانلود اینستاگرام بیمه، طرح لایه باز اینستاگرام بیمه، خرید اینستاگرام بیمه، فایل اینستاگرام بیمه، قالب اینستاگرام بیمه، فایل لایه باز اینستاگرام بیمه
قیمت :

40,000 تومان

  • میانگین امتیاز

میانگین5 از 5 امتیاز براساس (1) رای

انتشار :شنبه 31 اردیبهشت 1401
مد رنگ : RGB
رزولیشن :72 dpi
ابعاد :1080x1080 (cm)
حجم :13مگابایت
پسوند :psd
ویژگی ها :قالب پست و قالب استوری
بازدید :35 بازدید
طراح : میثم سلیمی
میثم سلیمی

قوانین سایت

مشاهده طرح ها

سوالات متداول طرح اینستاگرام بیمه کارآفرین

در دنیای امروزه و با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی، راه های ارتباطی و روش های بازاریابی نیاز به طراحی محصولات گرافیکی بیش از گذشته مشهود است. بنابراین طراحی طرح اینستاگرام بیمه کارآفرین برای مشاغل مربوطه یکی از بهترین راه های تبلیغات در این زمینه است. یکی از مشکلاتی که در هنگام طراحی طرح اینستاگرام بیمه کارآفرین یا هر نوع محصول گرافیکی دیگر به وجود می آید این است که افراد حرفه ای و متخصص این کار را به عهده نمی گیرند و یا بعضا در خواست مبالغ نجومی برای انجام کار هستند.
طرح باما متشکل از یک تیم حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی اقدام به ساخت فروشگاهی کرده است که کاربران حوزه گرافیک را بی نیاز از افراد غیر متخصص و سودجو کند تنوع محصولات، خلاقیت در طراحی، دانلود و خرید سریع محصول و پشتیبانی از مزایای این فروشگاه است همچنین امکان درخواست طراحی اختصاصی در این فروشگاه فراهم است.
دانلود طرح اینستاگرام بیمه کارآفرین هیچ وقت به این آسانی نبوده است. شما در طرح باما می توانید تنها با چند کلیک ساده طرح طرح اینستاگرام بیمه کارآفرین را براحتی دانلود کنید. خرید طرح لایه باز طرح اینستاگرام بیمه کارآفرین با بهترین قیمت و کیفیت بیشتر از 1 دقیقه زمان نمی برد. همچنین شما می توانید در طرح با ما با خیالی راحت با توجه به نماد اعتماد الکترونیک خریدی امن انجام دهید.

    از مزایای طرح اینستاگرام بیمه کارآفرین می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • آماده چاپ
  • سایز استاندارد طراحی
  • کیفیت مناسب وکتور یا استوک به کار رفته
  • استفاده از فونت های جذاب
  • استفاده از ترکیب رنگی استاندارد هر کسب و کار