استوری اینستاگرام هفته دفاع مقدس

اینستاگرام هفته دفاع مقدس
استوری اینستاگرام هفته دفاع مقدس
در محیط نرم افزار فتوشاپ و با رزولیشن 72، فرمت PSD، مد رنگی RGB طراحی شده است. استوری اینستاگرام هفته دفاع مقدس شامل قالب پست اینستاگرام با سایز 1080 در 1080 پیکسل و قالب استوری اینستاگرام با سایز 1920 در 1080 پیکسل است. لایه بندی ها در استوری اینستاگرام هفته دفاع مقدس به صورت حرفه ای انجام شده است و به راحتی میتوان فایل را ویرایش کرد و استفاده نمود.

ویژگی های دانلود استوری اینستاگرام هفته دفاع مقدس :
فایل لایه باز استوری اینستاگرام هفته دفاع مقدس به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توانید در چیدمان، متن و نوشته های طرح، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کنید. این طرح لایه باز را می توانید برای سایر مناسبت ها شخصی سازی و استفاده کنید. برای اکسترکت کردن فایل زیپ از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده کنید. شما میتوانید این قالب اینستاگرام را با قیمت استثنایی 40,000 تومان خرید کنید، و یا با خرید اشتراک، این فایل را به صورت رایگان دانلود نمایید.
برای ویرایش فایل لایه باز استوری اینستاگرام هفته دفاع مقدس از نرم افزار ادوبی فتوشاپ CS5 و ورژن های بالاتر استفاده نمایید.

 قالب پست اینستاگرام، قالب استوری اینستاگرام، دانلود قالب پست اینستاگرام، دانلود قالب استوری اینستاگرام، قالب پست و استوری اینستاگرام، طرح پست و استوری اینستاگرام، دانلود قالب اینستاگرام، دانلود طرح اینستاگرام، دانلود طرح لایه باز اینستاگرام، خرید قالب اینستاگرام، خرید پست و استوری اینستاگرام ، دانلود اینستاگرام مناسبتی، طرح لایه باز اینستاگرام مناسبتی، خرید اینستاگرام مناسبتی، فایل اینستاگرام مناسبتی، قالب اینستاگرام مناسبتی، فایل لایه باز اینستاگرام مناسبتی، دانلود اینستاگرام مناسبت های تابستان، طرح لایه باز اینستاگرام مناسبت های تابستان، خرید اینستاگرام مناسبت های تابستان، فایل اینستاگرام مناسبت های تابستان، قالب اینستاگرام مناسبت های تابستان، فایل لایه باز اینستاگرام مناسبت های تابستان، دانلود اینستاگرام هفته دفاع مقدس، طرح لایه باز اینستاگرام هفته دفاع مقدس، خرید اینستاگرام هفته دفاع مقدس، فایل اینستاگرام هفته دفاع مقدس، قالب اینستاگرام هفته دفاع مقدس، فایل لایه باز اینستاگرام هفته دفاع مقدس، فایل اینستاگرام مناسبت های ملی، فایل اینستاگرام مناسبت های جهانی، فایل اینستاگرام مناسبت های مذهبی
قیمت :

40,000 تومان

  • میانگین امتیاز

میانگین5 از 5 امتیاز براساس (1) رای

انتشار :یک‌شنبه 06 شهریور 1401
مد رنگ : RGB
رزولیشن :72 dpi
ابعاد :1080x1080 (cm)
حجم :20مگابایت
پسوند :psd
ویژگی ها :قالب پست و قالب استوری
بازدید :34 بازدید
طراح : میثم سلیمی
میثم سلیمی

قوانین سایت

مشاهده طرح ها

سوالات متداول استوری اینستاگرام هفته دفاع مقدس

در دنیای امروزه و با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی، راه های ارتباطی و روش های بازاریابی نیاز به طراحی محصولات گرافیکی بیش از گذشته مشهود است. بنابراین طراحی استوری اینستاگرام هفته دفاع مقدس برای مشاغل مربوطه یکی از بهترین راه های تبلیغات در این زمینه است. یکی از مشکلاتی که در هنگام طراحی استوری اینستاگرام هفته دفاع مقدس یا هر نوع محصول گرافیکی دیگر به وجود می آید این است که افراد حرفه ای و متخصص این کار را به عهده نمی گیرند و یا بعضا در خواست مبالغ نجومی برای انجام کار هستند.
طرح باما متشکل از یک تیم حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی اقدام به ساخت فروشگاهی کرده است که کاربران حوزه گرافیک را بی نیاز از افراد غیر متخصص و سودجو کند تنوع محصولات، خلاقیت در طراحی، دانلود و خرید سریع محصول و پشتیبانی از مزایای این فروشگاه است همچنین امکان درخواست طراحی اختصاصی در این فروشگاه فراهم است.
دانلود استوری اینستاگرام هفته دفاع مقدس هیچ وقت به این آسانی نبوده است. شما در طرح باما می توانید تنها با چند کلیک ساده طرح استوری اینستاگرام هفته دفاع مقدس را براحتی دانلود کنید. خرید طرح لایه باز استوری اینستاگرام هفته دفاع مقدس با بهترین قیمت و کیفیت بیشتر از 1 دقیقه زمان نمی برد. همچنین شما می توانید در طرح با ما با خیالی راحت با توجه به نماد اعتماد الکترونیک خریدی امن انجام دهید.

    از مزایای استوری اینستاگرام هفته دفاع مقدس می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • آماده چاپ
  • سایز استاندارد طراحی
  • کیفیت مناسب وکتور یا استوک به کار رفته
  • استفاده از فونت های جذاب
  • استفاده از ترکیب رنگی استاندارد هر کسب و کار