طرح اینستاگرام رستوران سنتی

اینستاگرام رستوران
طرح اینستاگرام رستوران سنتی
طرح لایه باز دیگری از وب سایت طرح با ما است. طرح اینستاگرام رستوران سنتی در محیط فتوشاپ و با فرمت PSD، رزولیشن 72، مد رنگی RGB  طراحی شده است. طرح اینستاگرام رستوران سنتی شامل قالب پست اینستاگرام با سایز 1080 در 1080 پیکسل و قالب استوری اینستاگرام با سایز 1920 در 1080 پیکسل است. لایه بندی ها در طرح اینستاگرام رستوران سنتی به صورت حرفه ای انجام شده است و به راحتی میتوان فایل را ویرایش کرد و استفاده نمود.

ویژگی های دانلود طرح اینستاگرام رستوران سنتی :
فایل لایه باز طرح اینستاگرام رستوران سنتی به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توانید در چیدمان، متن و نوشته های طرح، رنگ بندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کنید. در طراحی این فایل، تمام مولفه های لازمه شامل قالب بندی مناسب، سایز استاندارد طراحی، مد رنگی، فاصله از حاشیه ها و... رعایت شده است. این طرح لایه باز را می توانید برای سایر کسب و کارها شخصی سازی و استفاده کنید. برای اکسترکت کردن فایل زیپ از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده کنید. شما میتوانید این قالب اینستاگرام را با قیمت استثنایی 40,000 تومان خرید کنید، و یا با خرید اشتراک، این فایل را به صورت رایگان دانلود نمایید.
برای ویرایش فایل لایه باز طرح اینستاگرام رستوران سنتی از نرم افزار ادوبی فتوشاپ CS5 و ورژن های بالاتر استفاده نمایید.
 برای هر بیزینسی اگر دنبال محصول گرافیکی هستید طرحشو از طرح با ما بخواهید. 

 دانلود طرح اینستاگرام مشاغل، خرید طرح اینستاگرام مشاغل، طرح اینستاگرام مشاغل، دانلود طرح اینستاگرام رستوران و کافی شاپ، خرید طرح اینستاگرام رستوران و کافی شاپ، طرح اینستاگرام رستوران و کافی شاپ، دانلود طرح اینستاگرام رستوران، خرید طرح اینستاگرام رستوران، طرح اینستاگرام رستوران، قالب پست اینستاگرام، قالب استوری اینستاگرام، دانلود قالب پست اینستاگرام، دانلود قالب استوری اینستاگرام، قالب پست و استوری اینستاگرام، طرح پست و استوری اینستاگرام، دانلود قالب اینستاگرام، دانلود طرح اینستاگرام، دانلود طرح لایه باز اینستاگرام، خرید قالب اینستاگرام، خرید پست و استوری اینستاگرام ، دانلود اینستاگرام مشاغل، طرح لایه باز اینستاگرام مشاغل، خرید اینستاگرام مشاغل، فایل اینستاگرام مشاغل، قالب اینستاگرام مشاغل، فایل لایه باز اینستاگرام مشاغل، دانلود اینستاگرام رستوران و کافی شاپ، طرح لایه باز اینستاگرام رستوران و کافی شاپ، خرید اینستاگرام رستوران و کافی شاپ، فایل اینستاگرام رستوران و کافی شاپ، قالب اینستاگرام رستوران و کافی شاپ، فایل لایه باز اینستاگرام رستوران و کافی شاپ، دانلود اینستاگرام رستوران، طرح لایه باز اینستاگرام رستوران، خرید اینستاگرام رستوران، فایل اینستاگرام رستوران، قالب اینستاگرام رستوران، فایل لایه باز اینستاگرام رستوران
قیمت :

40,000 تومان

  • میانگین امتیاز

میانگین5 از 5 امتیاز براساس (1) رای

انتشار :شنبه 30 بهمن 1400
مد رنگ : RGB
رزولیشن :72 dpi
ابعاد :1080x1080 (cm)
حجم :10مگابایت
پسوند :psd
ویژگی ها :قالب پست و قالب استوری
بازدید :36 بازدید
طراح : میثم سلیمی
میثم سلیمی

قوانین سایت

مشاهده طرح ها

سوالات متداول طرح اینستاگرام رستوران سنتی

در دنیای امروزه و با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی، راه های ارتباطی و روش های بازاریابی نیاز به طراحی محصولات گرافیکی بیش از گذشته مشهود است. بنابراین طراحی طرح اینستاگرام رستوران سنتی برای مشاغل مربوطه یکی از بهترین راه های تبلیغات در این زمینه است. یکی از مشکلاتی که در هنگام طراحی طرح اینستاگرام رستوران سنتی یا هر نوع محصول گرافیکی دیگر به وجود می آید این است که افراد حرفه ای و متخصص این کار را به عهده نمی گیرند و یا بعضا در خواست مبالغ نجومی برای انجام کار هستند.
طرح باما متشکل از یک تیم حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی اقدام به ساخت فروشگاهی کرده است که کاربران حوزه گرافیک را بی نیاز از افراد غیر متخصص و سودجو کند تنوع محصولات، خلاقیت در طراحی، دانلود و خرید سریع محصول و پشتیبانی از مزایای این فروشگاه است همچنین امکان درخواست طراحی اختصاصی در این فروشگاه فراهم است.
دانلود طرح اینستاگرام رستوران سنتی هیچ وقت به این آسانی نبوده است. شما در طرح باما می توانید تنها با چند کلیک ساده طرح طرح اینستاگرام رستوران سنتی را براحتی دانلود کنید. خرید طرح لایه باز طرح اینستاگرام رستوران سنتی با بهترین قیمت و کیفیت بیشتر از 1 دقیقه زمان نمی برد. همچنین شما می توانید در طرح با ما با خیالی راحت با توجه به نماد اعتماد الکترونیک خریدی امن انجام دهید.

    از مزایای طرح اینستاگرام رستوران سنتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • آماده چاپ
  • سایز استاندارد طراحی
  • کیفیت مناسب وکتور یا استوک به کار رفته
  • استفاده از فونت های جذاب
  • استفاده از ترکیب رنگی استاندارد هر کسب و کار