طرح اینستاگرام هتل و مهمانسرا

اینستاگرام هتل و مهمانسرا
طرح اینستاگرام هتل و مهمانسرا
طرح لایه باز دیگری از وب سایت طرح با ما است. طرح اینستاگرام هتل و مهمانسرا در محیط فتوشاپ و با فرمت PSD طراحی شده است. طرح اینستاگرام هتل و مهمانسرا شامل قالب پست و استوری اینستاگرام در سایز استاندارد و با مد رنگی RGB است. لایه بندی ها در طرح اینستاگرام هتل و مهمانسرا به صورت حرفه ای انجام شده است و به راحتی میتوان فایل را ویرایش کرد و استفاده نمود.
فایل لایه باز طرح اینستاگرام هتل و مهمانسرا به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توانید در چیدمان، متن و نوشته های طرح، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کنید. در طراحی این فایل، تمام مولفه های لازمه شامل قالب بندی مناسب، مد رنگی، فاصله از حاشیه ها و... رعایت شده است. این طرح لایه باز را می توانید برای سایر کسب و کارها شخصی سازی و استفاده کنید. برای اکسترکت کردن فایل زیپ از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده کنید. فایل دانلودی شامل قالب پست و قالب استوری می باشد. شما میتوانید این قالب اینستاگرام را با قیمت استثنایی 50,000 تومان خرید کنید، و یا با خرید اشتراک، این فایل را به صورت رایگان دانلود نمایید.
برای ویرایش فایل لایه باز طرح اینستاگرام هتل و مهمانسرا از نرم افزار ادوبی فتوشاپ CS5 و ورژن های بالاتر استفاده نمایید.
 برای هر بیزینسی اگر دنبال محصول گرافیکی هستید طرحشو از طرح با ما بخواهید. 

 قالب پست اینستاگرام، قالب استوری اینستاگرام، دانلود قالب پست اینستاگرام، دانلود قالب استوری اینستاگرام، قالب پست و استوری اینستاگرام، طرح پست و استوری اینستاگرام، دانلود قالب اینستاگرام، دانلود طرح اینستاگرام، دانلود طرح لایه باز اینستاگرام، خرید قالب اینستاگرام، خرید پست و استوری اینستاگرام ، دانلود اینستاگرام مشاغل، طرح لایه باز اینستاگرام مشاغل، خرید اینستاگرام مشاغل، فایل اینستاگرام مشاغل، قالب اینستاگرام مشاغل، فایل لایه باز اینستاگرام مشاغل، دانلود اینستاگرام خدمات شهری، طرح لایه باز اینستاگرام خدمات شهری، خرید اینستاگرام خدمات شهری، فایل اینستاگرام خدمات شهری، قالب اینستاگرام خدمات شهری، فایل لایه باز اینستاگرام خدمات شهری، دانلود اینستاگرام هتل و مهمانسرا، طرح لایه باز اینستاگرام هتل و مهمانسرا، خرید اینستاگرام هتل و مهمانسرا، فایل اینستاگرام هتل و مهمانسرا، قالب اینستاگرام هتل و مهمانسرا، فایل لایه باز اینستاگرام هتل و مهمانسرا، هتل، مهمانسرا، تبلیغات هتل، تبلیغات مهمانسرا
قیمت :

50,000 تومان

  • میانگین امتیاز

میانگین5 از 5 امتیاز براساس (1) رای

انتشار :چهارشنبه 07 مهر 1400
مد رنگ : RGB
رزولیشن :72 dpi
ابعاد :1080x1080 (cm)
حجم :12مگابایت
پسوند :psd
ویژگی ها :قالب پست و قالب استوری
بازدید :45 بازدید

سوالات متداول طرح اینستاگرام هتل و مهمانسرا

در دنیای امروزه و با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی، راه های ارتباطی و روش های بازاریابی نیاز به طراحی محصولات گرافیکی بیش از گذشته مشهود است. بنابراین طراحی طرح اینستاگرام هتل و مهمانسرا برای مشاغل مربوطه یکی از بهترین راه های تبلیغات در این زمینه است. یکی از مشکلاتی که در هنگام طراحی طرح اینستاگرام هتل و مهمانسرا یا هر نوع محصول گرافیکی دیگر به وجود می آید این است که افراد حرفه ای و متخصص این کار را به عهده نمی گیرند و یا بعضا در خواست مبالغ نجومی برای انجام کار هستند.
طرح باما متشکل از یک تیم حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی اقدام به ساخت فروشگاهی کرده است که کاربران حوزه گرافیک را بی نیاز از افراد غیر متخصص و سودجو کند تنوع محصولات، خلاقیت در طراحی، دانلود و خرید سریع محصول و پشتیبانی از مزایای این فروشگاه است همچنین امکان درخواست طراحی اختصاصی در این فروشگاه فراهم است.
دانلود طرح اینستاگرام هتل و مهمانسرا هیچ وقت به این آسانی نبوده است. شما در طرح باما می توانید تنها با چند کلیک ساده طرح طرح اینستاگرام هتل و مهمانسرا را براحتی دانلود کنید. خرید طرح لایه باز طرح اینستاگرام هتل و مهمانسرا با بهترین قیمت و کیفیت بیشتر از 1 دقیقه زمان نمی برد. همچنین شما می توانید در طرح با ما با خیالی راحت با توجه به نماد اعتماد الکترونیک خریدی امن انجام دهید.

    از مزایای طرح اینستاگرام هتل و مهمانسرا می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • آماده چاپ
  • سایز استاندارد طراحی
  • کیفیت مناسب وکتور یا استوک به کار رفته
  • استفاده از فونت های جذاب
  • استفاده از ترکیب رنگی استاندارد هر کسب و کار