لایه باز سرنسخه پزشکی دندانپزشک

سرنسخه پزشکی
لایه باز سرنسخه پزشکی دندانپزشک
طرح لایه باز دیگری از وب سایت طرح با ما است که با فرمت PSD، مد رنگی CYMK و رزولیشن 300 طراحی شده است. این سرنسخه پزشکی لایه باز با استفاده از ابزار shape و smart object و با رنگ بندی آبی، زرد و نارنجی طراحی شده است، همچنین در طراحی این سرنسخه پزشکی از وکتور های با کیفیت، پترن فتوشاپ، گرادینت و طیف رنگی مناسب جهت طراحی و مرتبط با سرنسخه پزشکی استفاده شده است که به زیبایی طرح افزوده است. لایه باز سرنسخه پزشکی دندانپزشک در اندازه 30 در 21 (A4) و بصورت تک رو است. لایه بندی ها در لایه باز سرنسخه پزشکی دندانپزشک به صورت حرفه ای انجام شده است و به راحتی میتوان فایل را ویرایش یا چاپ کرد.
فایل لایه باز لایه باز سرنسخه پزشکی دندانپزشک به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توانید در چیدمان، متن و نوشته های طرح، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کنید. در طراحی این فایل، تمامی مولفه های چاپ مانند رنگ مناسب، حاشیه اطمینان و فضای کافی برای متن و نوشته رعایت شده است به گونه ای که در اکثر مراکز چاپی بدون هیچ گونه اصلاح در فرمت و یا سایز قابلیت چاپ را دارا می باشداین طرح لایه باز را می توانید برای سایر کسب و کارها شخصی سازی و استفاده کنید.برای اکسترکت کردن فایل زیپ از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده کنید. فایل دانلودی شامل وکتور و فونت می باشد. شما میتوانید این سرنسخه پزشکی را با قیمت استثنایی 40,0000 تومان خرید کنید، و یا با خرید اشتراک، این فایل را به صورت رایگان دانلود نمایید.
برای ویرایش فایل لایه باز لایه باز سرنسخه پزشکی دندانپزشک از نرم افزار ادوبی فتوشاپ CS5 و ورژن های بالاتر استفاده نمایید.
 برای هر بیزینسی اگر دنبال محصول گرافیکی هستید طرحشو از طرح با ما بخواهید. 


دانلود سرنسخه پزشکی، خرید سرنسخه پزشکی، فایل لایه باز سرنسخه پزشکی، دانلود طرح لایه باز سرنسخه، طراحی سرنسخه پزشک، طرح سرنسخه پزشکی، خرید فایل سرنسخه، خرید طرح لایه باز پزشکی، دانلود طرح پزشکی، دانلود سربرگ پزشک، طرح سرنسخه، دانلود لایه باز سرنسخه پزشکی دندانپزشک، خرید لایه باز سرنسخه پزشکی دندانپزشک، فایل لایه باز سرنسخه پزشکی دندانپزشک، نمونه لایه باز سرنسخه پزشکی دندانپزشک، لایه باز لایه باز سرنسخه پزشکی دندانپزشک، طرح سربرگ دکتر، سربرگ پزشکی، فایل لایه باز لایه باز سرنسخه پزشکی دندانپزشک، طراحی لایه باز سرنسخه پزشکی دندانپزشک، نمونه سربرگ دکتر، ست لایه باز سرنسخه پزشکی دندانپزشک، طراحی لایه باز سرنسخه پزشکی دندانپزشک، سرنسخه پزشک، سربرگ پزشک، سرنسخه دکتر، سربرگ دکتر، دانلود طرح سرنسخه، دانلود طرح سرنسخه پزشک، دانلود طرح سرنسخه پزشکی، چاپ سرنسخه، چاپ ارزان سرنسخه، چاپ سرنسخه پزشکی، چاپ ارزان سرنسخه پزشکی، چاپ طرح سرنسخه، چاپ طرح سرنسخه پزشک، چاپ لایه باز سرنسخه پزشکی دندانپزشک، سرنسخه پزشکی دندان پزشک، سرنسخه پزشکی جراح، طرح سرنسخه پزشکی دندان پزشکی، لایه باز سرنسخه پزشکی
قیمت :

40,000 تومان

  • میانگین امتیاز

میانگین5 از 5 امتیاز براساس (1) رای

انتشار :جمعه 05 آذر 1400
مد رنگ : CYMK
رزولیشن :300 dpi
ابعاد :A4
حجم :6مگابایت
پسوند :psd
ویژگی ها :شامل وکتور و فونت
بازدید :44 بازدید
طراح : میثم سلیمی
میثم سلیمی

قوانین سایت

مشاهده طرح ها

سوالات متداول لایه باز سرنسخه پزشکی دندانپزشک

در دنیای امروزه و با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی، راه های ارتباطی و روش های بازاریابی نیاز به طراحی محصولات گرافیکی بیش از گذشته مشهود است. بنابراین طراحی لایه باز سرنسخه پزشکی دندانپزشک برای مشاغل مربوطه یکی از بهترین راه های تبلیغات در این زمینه است. یکی از مشکلاتی که در هنگام طراحی لایه باز سرنسخه پزشکی دندانپزشک یا هر نوع محصول گرافیکی دیگر به وجود می آید این است که افراد حرفه ای و متخصص این کار را به عهده نمی گیرند و یا بعضا در خواست مبالغ نجومی برای انجام کار هستند.
طرح باما متشکل از یک تیم حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی اقدام به ساخت فروشگاهی کرده است که کاربران حوزه گرافیک را بی نیاز از افراد غیر متخصص و سودجو کند تنوع محصولات، خلاقیت در طراحی، دانلود و خرید سریع محصول و پشتیبانی از مزایای این فروشگاه است همچنین امکان درخواست طراحی اختصاصی در این فروشگاه فراهم است.
دانلود لایه باز سرنسخه پزشکی دندانپزشک هیچ وقت به این آسانی نبوده است. شما در طرح باما می توانید تنها با چند کلیک ساده طرح لایه باز سرنسخه پزشکی دندانپزشک را براحتی دانلود کنید. خرید طرح لایه باز لایه باز سرنسخه پزشکی دندانپزشک با بهترین قیمت و کیفیت بیشتر از 1 دقیقه زمان نمی برد. همچنین شما می توانید در طرح با ما با خیالی راحت با توجه به نماد اعتماد الکترونیک خریدی امن انجام دهید.

    از مزایای لایه باز سرنسخه پزشکی دندانپزشک می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • آماده چاپ
  • سایز استاندارد طراحی
  • کیفیت مناسب وکتور یا استوک به کار رفته
  • استفاده از فونت های جذاب
  • استفاده از ترکیب رنگی استاندارد هر کسب و کار