طرح مهر ژلاتینی تعمیرگاه ماشین

مهر تعمیرگاه، صافکاری و نقاشی
طرح مهر ژلاتینی تعمیرگاه ماشین
طرح لایه باز دیگری از وب سایت طرح با ما است که با فرمت فتوشاپ psd طراحی شده است، مد رنگی CMYK، رزولیشن 300 و سایز 20 در 20 سانتی متر طراحی شده است. لایه بندی ها در طرح مهر ژلاتینی تعمیرگاه ماشین به صورت حرفه ای انجام شده است و به راحتی میتوان فایل را ویرایش کرد یا چاپ کرد. در طرح مهر ژلاتینی تعمیرگاه ماشین از ترکیب وکتورهای زیبا و نقوش تزئینی استفاده شده که به زیبایی طرح افزوده است. از طرح مهرسازی می توان در زمینه ساخت مهرهای ژلاتینی و مهرهای لیزری و چاپ سیلک و کلیشه سازی استفاده کرد.
 این طرح لایه باز را می توانید برای سایر کسب و کارها شخصی سازی و استفاده کنید. برای اکسترکت کردن فایل زیپ از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده کنید. فایل دانلودی شامل وکتورهای زیبا و نقوش تزئینی می باشد. شما میتوانید این طرح مهرسازی را با قیمت استثنایی 40,0000 تومان خرید کنید، و یا با خرید اشتراک، این فایل را به صورت رایگان دانلود نمایید.
برای ویرایش فایل لایه باز طرح مهر ژلاتینی تعمیرگاه ماشین میتوانید از نرم افزار های ادوبی فتوشاپ CS5 و ورژن های بالاتر یا اینکه از کورل draw استفاده نمایید.
 برای هر بیزینسی اگر دنبال محصول گرافیکی هستید طرحشو از طرح با ما بخواهید. 


دانلود مهر، خرید مهر تعمیرگاه، صافکاری و نقاشی، فایل لایه باز مهر تعمیرگاه، صافکاری و نقاشی، طرح مهر تعمیرگاه، صافکاری و نقاشی، فایل مهر تعمیرگاه، صافکاری و نقاشی، نمونه مهر تعمیرگاه، صافکاری و نقاشی، طرح لایه باز مهر تعمیرگاه، صافکاری و نقاشی، دانلود رایگان مهر تعمیرگاه، صافکاری و نقاشی، دانلود مهرسازی، خرید مهرسازی، فایل لایه باز مهرسازی، دانلود طرح لایه باز مهرسازی، طراحی مهرسازی، طرح مهرسازی، خرید فایل مهرسازی، خرید طرح لایه باز مهرسازی، دانلود طرح مهرسازی، دانلود سربرگ مهرسازی، طرح مهرسازی، دانلود طرح مهر ژلاتینی تعمیرگاه ماشین، دانلود مهر، خرید مهر، فایل لایه باز مهر ماشین و موتور سیکلت، طرح مهر ماشین و موتور سیکلت، فایل مهر ماشین و موتور سیکلت، نمونه مهر ماشین و موتور سیکلت، طرح لایه باز مهر ماشین و موتور سیکلت، دانلود رایگان مهر ماشین و موتور سیکلت، خرید طرح مهر ژلاتینی تعمیرگاه ماشین، فایل طرح مهر ژلاتینی تعمیرگاه ماشین، نمونه طرح مهر ژلاتینی تعمیرگاه ماشین، لایه باز طرح مهر ژلاتینی تعمیرگاه ماشین، طرح مهر، مهرسازی، نمونه طرح مهر ژلاتینی تعمیرگاه ماشین، فایل لایه باز طرح مهر ژلاتینی تعمیرگاه ماشین، طراحی طرح مهر ژلاتینی تعمیرگاه ماشین، نمونه مهرسازی، ست طرح مهر ژلاتینی تعمیرگاه ماشین، طراحی طرح مهر ژلاتینی تعمیرگاه ماشین، دانلود مهر، خرید مهر، فایل لایه باز مهر، طرح مهر، فایل مهر، نمونه مهر، طرح لایه باز مهر، دانلود رایگان مهر
قیمت :

40,000 تومان

  • میانگین امتیاز

میانگین5 از 5 امتیاز براساس (1) رای

انتشار :دوشنبه 05 مهر 1400
مد رنگ : CYMK
رزولیشن :300 dpi
ابعاد :20x20 (cm)
حجم :1مگابایت
پسوند :psd
ویژگی ها :وکتورهای زیبا و نقوش تزئینی
بازدید :41 بازدید
طراح : میثم سلیمی
میثم سلیمی

قوانین سایت

مشاهده طرح ها

سوالات متداول طرح مهر ژلاتینی تعمیرگاه ماشین

در دنیای امروزه و با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی، راه های ارتباطی و روش های بازاریابی نیاز به طراحی محصولات گرافیکی بیش از گذشته مشهود است. بنابراین طراحی طرح مهر ژلاتینی تعمیرگاه ماشین برای مشاغل مربوطه یکی از بهترین راه های تبلیغات در این زمینه است. یکی از مشکلاتی که در هنگام طراحی طرح مهر ژلاتینی تعمیرگاه ماشین یا هر نوع محصول گرافیکی دیگر به وجود می آید این است که افراد حرفه ای و متخصص این کار را به عهده نمی گیرند و یا بعضا در خواست مبالغ نجومی برای انجام کار هستند.
طرح باما متشکل از یک تیم حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی اقدام به ساخت فروشگاهی کرده است که کاربران حوزه گرافیک را بی نیاز از افراد غیر متخصص و سودجو کند تنوع محصولات، خلاقیت در طراحی، دانلود و خرید سریع محصول و پشتیبانی از مزایای این فروشگاه است همچنین امکان درخواست طراحی اختصاصی در این فروشگاه فراهم است.
دانلود طرح مهر ژلاتینی تعمیرگاه ماشین هیچ وقت به این آسانی نبوده است. شما در طرح باما می توانید تنها با چند کلیک ساده طرح طرح مهر ژلاتینی تعمیرگاه ماشین را براحتی دانلود کنید. خرید طرح لایه باز طرح مهر ژلاتینی تعمیرگاه ماشین با بهترین قیمت و کیفیت بیشتر از 1 دقیقه زمان نمی برد. همچنین شما می توانید در طرح با ما با خیالی راحت با توجه به نماد اعتماد الکترونیک خریدی امن انجام دهید.

    از مزایای طرح مهر ژلاتینی تعمیرگاه ماشین می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • آماده چاپ
  • سایز استاندارد طراحی
  • کیفیت مناسب وکتور یا استوک به کار رفته
  • استفاده از فونت های جذاب
  • استفاده از ترکیب رنگی استاندارد هر کسب و کار