پلاگین تبدیل عکس به وکتور آواتار فتوشاپ گرافیک ریور

لیبل قیمت
پلاگین
پلاگین تبدیل عکس به وکتور آواتار فتوشاپ گرافیک ریور
مجموعه ابزار طراحی لایه باز دیگری از وب سایت طرح با ما است. پلاگین تبدیل عکس به وکتور آواتار فتوشاپ گرافیک ریور با فرمت JSX برای استفاده در محیط نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. شما می توانید با استفاده از پلاگین تبدیل عکس به وکتور آواتار فتوشاپ گرافیک ریور طراحی های خود را جذاب تر کنید.  برای اکسترکت کردن فایل زیپ از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده کنید. فایل دانلودی شامل می باشد. شما میتوانید با ثبت نام در سایت این پلاگین را با قیمت استثنایی رایگان خرید کنید، سقف دانلود روزانه 3 فایل است با خرید اشتراک، سقف مجاز روزانه 30 فایل می شود.
برای استفاده از  پلاگین تبدیل عکس به وکتور آواتار فتوشاپ گرافیک ریور از نرم افزار ادوبی فتوشاپ CS5 و ورژن های بالاتر استفاده نمایید.

آموزش نصب Graphicriver Vector Converter Avatar Plugin:

 1. فایل را دانلود کرده و از حالت فشره خارج کنید.
 2. فایل installer.jsx را در داخل پنجره فتوشاپ درگ کنید یا بر روی آن دوبار کلیک کنید.
 3. فتوشاپ را ریستارت کنید.
 4. برای استفاده به بخش Window>Extensions>
 برای هر بیزینسی اگر دنبال محصول گرافیکی هستید طرحشو از طرح با ما بخواهید. 

دانلود پلاگین، دانلود ابزار طراحی، دانلود پلاگین تبدیل عکس به وکتور آواتار فتوشاپ گرافیک ریور، دانلود فایل پلاگین، دانلود فایل ابزار طراحی، دانلود فایل پلاگین تبدیل عکس به وکتور آواتار فتوشاپ گرافیک ریور، دانلود مجموعه پلاگین، دانلود مجموعه ابزار طراحی، دانلود مجموعه پلاگین تبدیل عکس به وکتور آواتار فتوشاپ گرافیک ریور، دانلود فایل های پلاگین، دانلود فایل های ابزار طراحی، دانلود فایل های پلاگین تبدیل عکس به وکتور آواتار فتوشاپ گرافیک ریور، دانلود پلاگین فتوشاپ
قیمت :

رایگان

 • میانگین امتیاز

میانگین5 از 5 امتیاز براساس (1) رای

انتشار :شنبه 27 شهریور 1400
مد رنگ : CYMK
حجم :11مگابایت
پسوند :jsx
بازدید :208 بازدید

سوالات متداول پلاگین تبدیل عکس به وکتور آواتار فتوشاپ گرافیک ریور

در دنیای امروزه و با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی، راه های ارتباطی و روش های بازاریابی نیاز به طراحی محصولات گرافیکی بیش از گذشته مشهود است. یکی از نکاتی که برای طراحی حرفه ای و مشتری پسند باید رعایت شود استفاده از فایل های وکتور و تصاویر استوک مناسب است. از پلاگین تبدیل عکس به وکتور آواتار فتوشاپ گرافیک ریور می توان برای رساندن پیام و زیباتر کردن طرح استفاده کرد. یکی از مشکلاتی که در هنگام دانلود پلاگین تبدیل عکس به وکتور آواتار فتوشاپ گرافیک ریور یا هر نوع محصول وکتور و استوک دیگر به وجود می آید این است که اکثرا فایل های بی کیفیت در اختیار کاربران قرار گرفته است.
طرح باما با ارائه یک بستر مناسب اقدام به جمع آوری بانک ارزشمندی از تصاویر استوک و فایل وکتور کرده است. پلاگین تبدیل عکس به وکتور آواتار فتوشاپ گرافیک ریور و یا هر فایل دیگر که برای طراحی خود نیاز دارید می توانید به صورت رایگان از طرح باما دانلود کنید. همچنین طرح باما کیفیت پلاگین تبدیل عکس به وکتور آواتار فتوشاپ گرافیک ریور را تضمین می کند و شما با خیال راحت می توانید آن را چاپ کنید و یا در طرح خود مورد استفاده قرار دهید.
دانلود پلاگین تبدیل عکس به وکتور آواتار فتوشاپ گرافیک ریور هیچ وقت به این آسانی نبوده است. شما در طرح باما می توانید با ثبت نام و چند کلیک ساده طرح پلاگین تبدیل عکس به وکتور آواتار فتوشاپ گرافیک ریور را براحتی دانلود کنید. ثبت نام در سایت طرح باما و دانلود طرح لایه باز پلاگین تبدیل عکس به وکتور آواتار فتوشاپ گرافیک ریور با بهترین کیفیت بیشتر از 1 دقیقه زمان نمی برد. شما می توانید با ثبت نام در طرح باما روزانه 3 فایل رایگان دانلود کنید و یا با خرید اشتراک 30 عدد فایل رایگان دانلود کنید.

  از مزایای پلاگین تبدیل عکس به وکتور آواتار فتوشاپ گرافیک ریور می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • آماده چاپ
 • کاملا لایه باز
 • رنگ بندی مناسب
 • قابلیت استفاده در کسب و کارهای مختلف