کارت ویزیت آبمیوه و بستنی نعمت

کارت ویزیت آبمیوه و بستنی
کارت ویزیت آبمیوه و بستنی نعت
طرح لایه باز دیگری از وب سایت طرح با ما است. کارت ویزیت آبمیوه و بستنی نعت در محیط فتوشاپ طراحی شده است. کارت ویزیت آبمیوه و بستنی نعت دو رو است و می توان دو رو یا تکرو چاپ نمود. لایه بندی ها در کارت ویزیت آبمیوه و بستنی نعت به صورت حرفه ای انجام شده است و به راحتی میتوان فایل را ویرایش کرد یا چاپ نمود.
فایل لایه باز کارت ویزیت آبمیوه و بستنی نعت به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توانید در چیدمان، متن و نوشته های طرح، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کنید. این طرح لایه باز را می توانید برای سایر کسب و کارها شخصی سازی و استفاده کنید. برای اکسترکت کردن فایل زیپ از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده کنید. فایل دانلودی شامل شامل عکس، فونت و وکتور می باشد. شما میتوانید این کارت ویزیت را با قیمت استثنایی 50,000 تومان خرید کنید.
 برای هر بیزینسی اگر دنبال محصول گرافیکی هستید طرحشو از طرح با ما بخواهید. 


دانلود کارت ویزیت آبمیوه و بستنی نعت، خرید کارت ویزیت آبمیوه و بستنی نعت، طرح لایه باز کارت ویزیت آبمیوه و بستنی نعت، دانلود کارت ویزیت آبمیوه و بستنی، خرید کارت ویزیت آبمیوه و بستنی، طرح لایه باز کارت ویزیت آبمیوه و بستنی، دانلود کارت ویزیت رستوران و کافی شاپ، خرید کارت ویزیت رستوران و کافی شاپ، طرح لایه باز کارت ویزیت رستوران و کافی شاپ، دانلود کارت ویزیت، خرید کارت ویزیت، طرح لایه باز کارت ویزیت، دانلود کارت ویزیت لایه باز، خرید کارت ویزیت لایه باز، طراحی کارت ویزیت، طراحی کارت ویزیت لایه باز، کارت ویزیت psd، دانلود طرح های psd، دانلود طرح کارت ویزیت لایه باز psd، کارت ویزیت فتوشاپ، نمونه کارت ویزیت آبمیوه و بستنی، نمونه کارت ویزیت رستوران و کافی شاپ، نمونه کارت ویزیت بستنی و آبمیوه، کارت ویزیت بستنی و آبمیوه، کارت ویزیت بستنی، کارت ویزیت آبمیوه، نمونه ویزیت بستنی، نمونه ویزیت آبمیوه، نمونه کارت ویزیت بستنی، نمونه ویزیت آب میوه، طراحی کارت ویزیت، کارت ویزیت، طرح کارت ویزیت، نمونه طرح کارت ویزیت، ویزیت، ویزیت آبمیوه و بستنی
قیمت :

50,000 تومان

  • میانگین امتیاز

میانگین3.5 از 5 امتیاز براساس (2) رای

انتشار :یک‌شنبه 20 تیر 1400
مد رنگ : CYMK
رزولیشن :300 dpi
ابعاد :9x6 (cm)
حجم :4مگابایت
پسوند :psd
ویژگی ها :شامل عکس، فونت و وکتور
بازدید :59 بازدید
طراح : صدیقه خان رمکی
صدیقه خان رمکی

قوانین سایت

مشاهده طرح ها

سوالات متداول کارت ویزیت آبمیوه و بستنی نعمت

در دنیای امروزه و با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی، راه های ارتباطی و روش های بازاریابی نیاز به طراحی محصولات گرافیکی بیش از گذشته مشهود است. بنابراین طراحی کارت ویزیت آبمیوه و بستنی نعمت برای مشاغل مربوطه یکی از بهترین راه های تبلیغات در این زمینه است. یکی از مشکلاتی که در هنگام طراحی کارت ویزیت آبمیوه و بستنی نعمت یا هر نوع محصول گرافیکی دیگر به وجود می آید این است که افراد حرفه ای و متخصص این کار را به عهده نمی گیرند و یا بعضا در خواست مبالغ نجومی برای انجام کار هستند.
طرح باما متشکل از یک تیم حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی اقدام به ساخت فروشگاهی کرده است که کاربران حوزه گرافیک را بی نیاز از افراد غیر متخصص و سودجو کند تنوع محصولات، خلاقیت در طراحی، دانلود و خرید سریع محصول و پشتیبانی از مزایای این فروشگاه است همچنین امکان درخواست طراحی اختصاصی در این فروشگاه فراهم است.
دانلود کارت ویزیت آبمیوه و بستنی نعمت هیچ وقت به این آسانی نبوده است. شما در طرح باما می توانید تنها با چند کلیک ساده طرح کارت ویزیت آبمیوه و بستنی نعمت را براحتی دانلود کنید. خرید طرح لایه باز کارت ویزیت آبمیوه و بستنی نعمت با بهترین قیمت و کیفیت بیشتر از 1 دقیقه زمان نمی برد. همچنین شما می توانید در طرح با ما با خیالی راحت با توجه به نماد اعتماد الکترونیک خریدی امن انجام دهید.

    از مزایای کارت ویزیت آبمیوه و بستنی نعمت می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • آماده چاپ
  • سایز استاندارد طراحی
  • کیفیت مناسب وکتور یا استوک به کار رفته
  • استفاده از فونت های جذاب
  • استفاده از ترکیب رنگی استاندارد هر کسب و کار