کارت ویزیت تعمیرگاه لوازم خانگی بلبلی

کارت ویزیت تعمیرکار
کارت ویزیت تعمیرگاه لوازم خانگی بلبلی
طرح لایه باز دیگری از وب سایت طرح با ما است.  کارت ویزیت تعمیرگاه لوازم خانگی بلبلی در محیط فتوشاپ طراحی شده است.  کارت ویزیت تعمیرگاه لوازم خانگی بلبلی دو رو است و می توان دو رو یا تکرو چاپ نمود. لایه بندی ها در کارت ویزیت تعمیرگاه لوازم خانگی بلبلی به صورت حرفه ای انجام شده است و به راحتی میتوان فایل را ویرایش کرد یا چاپ نمود.
فایل لایه باز کارت ویزیت تعمیرگاه لوازم خانگی بلبلی به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توانید در چیدمان، متن و نوشته های طرح، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کنید. این طرح لایه باز را می توانید برای سایر کسب و کارها شخصی سازی و استفاده کنید. برای اکسترکت کردن فایل زیپ از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده کنید. فایل دانلودی شامل شامل عکس، فونت و وکتور می باشد. شما میتوانید این کارت ویزیت را با قیمت استثنایی 30,000 تومان خرید کنید.
 برای هر بیزینسی اگر دنبال محصول گرافیکی هستید طرحشو از طرح با ما بخواهید. 


دانلود کارت ویزیت تعمیرگاه لوازم خانگی بلبلی، خرید  کارت ویزیت تعمیرگاه لوازم خانگی بلبلی، طرح لایه باز  کارت ویزیت تعمیرگاه لوازم خانگی بلبلی، دانلود کارت ویزیت تعمیرکار، خرید کارت ویزیت تعمیرکار، طرح لایه باز کارت ویزیت تعمیرکار، دانلود کارت ویزیت املاک و ساختمان، خرید کارت ویزیت املاک و ساختمان، طرح لایه باز کارت ویزیت املاک و ساختمان، دانلود کارت ویزیت، خرید کارت ویزیت، طرح لایه باز کارت ویزیت، دانلود کارت ویزیت لایه باز، خرید کارت ویزیت لایه باز، طراحی کارت ویزیت، طراحی کارت ویزیت لایه باز، کارت ویزیت psd، دانلود طرح های psd، دانلود طرح کارت ویزیت لایه باز psd، کارت ویزیت فتوشاپ، کارت ویزیت لایه باز لوازم خانگی، کارت ویزیت تعمیر لوازم خانگی، طرح لایه باز کارت ویزیت لوازم خانگی
قیمت :

30,000 تومان

  • میانگین امتیاز

میانگین4.5 از 5 امتیاز براساس (2) رای

انتشار :شنبه 22 خرداد 1400
مد رنگ : CYMK
رزولیشن :300 dpi
ابعاد :9x6 (cm)
حجم :5مگابایت
پسوند :psd
ویژگی ها :شامل عکس، فونت و وکتور
بازدید :336 بازدید
طراح : میثم سلیمی
میثم سلیمی

قوانین سایت

مشاهده طرح ها

سوالات متداول کارت ویزیت تعمیرگاه لوازم خانگی بلبلی

در دنیای امروزه و با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی، راه های ارتباطی و روش های بازاریابی نیاز به طراحی محصولات گرافیکی بیش از گذشته مشهود است. بنابراین طراحی کارت ویزیت تعمیرگاه لوازم خانگی بلبلی برای مشاغل مربوطه یکی از بهترین راه های تبلیغات در این زمینه است. یکی از مشکلاتی که در هنگام طراحی کارت ویزیت تعمیرگاه لوازم خانگی بلبلی یا هر نوع محصول گرافیکی دیگر به وجود می آید این است که افراد حرفه ای و متخصص این کار را به عهده نمی گیرند و یا بعضا در خواست مبالغ نجومی برای انجام کار هستند.
طرح باما متشکل از یک تیم حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی اقدام به ساخت فروشگاهی کرده است که کاربران حوزه گرافیک را بی نیاز از افراد غیر متخصص و سودجو کند تنوع محصولات، خلاقیت در طراحی، دانلود و خرید سریع محصول و پشتیبانی از مزایای این فروشگاه است همچنین امکان درخواست طراحی اختصاصی در این فروشگاه فراهم است.
دانلود کارت ویزیت تعمیرگاه لوازم خانگی بلبلی هیچ وقت به این آسانی نبوده است. شما در طرح باما می توانید تنها با چند کلیک ساده طرح کارت ویزیت تعمیرگاه لوازم خانگی بلبلی را براحتی دانلود کنید. خرید طرح لایه باز کارت ویزیت تعمیرگاه لوازم خانگی بلبلی با بهترین قیمت و کیفیت بیشتر از 1 دقیقه زمان نمی برد. همچنین شما می توانید در طرح با ما با خیالی راحت با توجه به نماد اعتماد الکترونیک خریدی امن انجام دهید.

    از مزایای کارت ویزیت تعمیرگاه لوازم خانگی بلبلی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • آماده چاپ
  • سایز استاندارد طراحی
  • کیفیت مناسب وکتور یا استوک به کار رفته
  • استفاده از فونت های جذاب
  • استفاده از ترکیب رنگی استاندارد هر کسب و کار