کارت ویزیت صافکاری و نقاشی پارسیان

کارت ویزیت تعمیرگاه، صافکاری و نقاشی
کارت ویزیت صافکاری و نقاشی پارسیان
طرح لایه باز دیگری از وب سایت طرح با ما است. کارت ویزیت تعمیرگاه، صافکاری و نقاشی پارسیان در محیط فتوشاپ طراحی شده است. کارت ویزیت تعمیرگاه، صافکاری و نقاشی پارسیان دو رو است و می توان دو رو یا تکرو چاپ نمود. لایه بندی ها در کارت ویزیت تعمیرگاه، صافکاری و نقاشی پارسیان به صورت حرفه ای انجام شده است و به راحتی میتوان فایل را ویرایش کرد یا چاپ نمود.
فایل لایه باز کارت ویزیت تعمیرگاه، صافکاری و نقاشی پارسیان به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توانید در چیدمان، متن و نوشته های طرح، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کنید. این طرح لایه باز را می توانید برای سایر کسب و کارها شخصی سازی و استفاده کنید. برای اکسترکت کردن فایل زیپ از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده کنید. فایل دانلودی شامل شامل عکس، فونت و وکتور می باشد. شما میتوانید این کارت ویزیت را با قیمت استثنایی 30,000 تومان خرید کنید.
 برای هر بیزینسی اگر دنبال محصول گرافیکی هستید طرحشو از طرح با ما بخواهید. 


دانلود کارت ویزیت تعمیرگاه، صافکاری و نقاشی پارسیان، خرید کارت ویزیت تعمیرگاه، صافکاری و نقاشی پارسیان، طرح لایه باز کارت ویزیت تعمیرگاه، صافکاری و نقاشی پارسیان، دانلود کارت ویزیت تعمیرگاه، صافکاری و نقاشی، خرید کارت ویزیت تعمیرگاه، صافکاری و نقاشی، طرح لایه باز کارت ویزیت تعمیرگاه، صافکاری و نقاشی، دانلود کارت ویزیت ماشین و موتور سیکلت، خرید کارت ویزیت ماشین و موتور سیکلت، طرح لایه باز کارت ویزیت ماشین و موتور سیکلت، دانلود کارت ویزیت، خرید کارت ویزیت، طرح لایه باز کارت ویزیت، دانلود کارت ویزیت لایه باز، خرید کارت ویزیت لایه باز، طراحی کارت ویزیت، طراحی کارت ویزیت لایه باز، کارت ویزیت psd، دانلود طرح های psd، دانلود طرح کارت ویزیت لایه باز psd، کارت ویزیت فتوشاپ، نمونه کارت ویزیت تعمیرگاه، صافکاری و نقاشی، نمونه کارت ویزیت ماشین و موتور سیکلت، نمونه کارت ویزیت صافکاری و نقاشی، کارت ویزیت صافکاری، ویزیت صافکاری و نقاشی، نمونه کارت ویزیت صافکاری
قیمت :

30,000 تومان

  • میانگین امتیاز

میانگین5 از 5 امتیاز براساس (1) رای

انتشار :سه‌شنبه 15 تیر 1400
مد رنگ : CYMK
رزولیشن :300 dpi
ابعاد :9x6 (cm)
حجم :9مگابایت
پسوند :psd
ویژگی ها :شامل عکس، فونت و وکتور
بازدید :351 بازدید
طراح : صدیقه خان رمکی
صدیقه خان رمکی

قوانین سایت

مشاهده طرح ها

سوالات متداول کارت ویزیت صافکاری و نقاشی پارسیان

در دنیای امروزه و با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی، راه های ارتباطی و روش های بازاریابی نیاز به طراحی محصولات گرافیکی بیش از گذشته مشهود است. بنابراین طراحی کارت ویزیت صافکاری و نقاشی پارسیان برای مشاغل مربوطه یکی از بهترین راه های تبلیغات در این زمینه است. یکی از مشکلاتی که در هنگام طراحی کارت ویزیت صافکاری و نقاشی پارسیان یا هر نوع محصول گرافیکی دیگر به وجود می آید این است که افراد حرفه ای و متخصص این کار را به عهده نمی گیرند و یا بعضا در خواست مبالغ نجومی برای انجام کار هستند.
طرح باما متشکل از یک تیم حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی اقدام به ساخت فروشگاهی کرده است که کاربران حوزه گرافیک را بی نیاز از افراد غیر متخصص و سودجو کند تنوع محصولات، خلاقیت در طراحی، دانلود و خرید سریع محصول و پشتیبانی از مزایای این فروشگاه است همچنین امکان درخواست طراحی اختصاصی در این فروشگاه فراهم است.
دانلود کارت ویزیت صافکاری و نقاشی پارسیان هیچ وقت به این آسانی نبوده است. شما در طرح باما می توانید تنها با چند کلیک ساده طرح کارت ویزیت صافکاری و نقاشی پارسیان را براحتی دانلود کنید. خرید طرح لایه باز کارت ویزیت صافکاری و نقاشی پارسیان با بهترین قیمت و کیفیت بیشتر از 1 دقیقه زمان نمی برد. همچنین شما می توانید در طرح با ما با خیالی راحت با توجه به نماد اعتماد الکترونیک خریدی امن انجام دهید.

    از مزایای کارت ویزیت صافکاری و نقاشی پارسیان می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • آماده چاپ
  • سایز استاندارد طراحی
  • کیفیت مناسب وکتور یا استوک به کار رفته
  • استفاده از فونت های جذاب
  • استفاده از ترکیب رنگی استاندارد هر کسب و کار