کارت ویزیت جوشکاری و تراشکاری کوروش

کارت ویزیت جوشکاری و تراشکاری
کارت ویزیت جوشکاری و تراشکاری کوروش
طرح لایه باز دیگری از وب سایت طرح با ما است. کارت ویزیت جوشکاری و تراشکاری کوروش در محیط فتوشاپ طراحی شده است. کارت ویزیت جوشکاری و تراشکاری کوروش دو رو است و می توان دو رو یا تکرو چاپ نمود. لایه بندی ها در کارت ویزیت جوشکاری و تراشکاری کوروش به صورت حرفه ای انجام شده است و به راحتی میتوان فایل را ویرایش کرد یا چاپ نمود.
فایل لایه باز کارت ویزیت جوشکاری و تراشکاری کوروش به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توانید در چیدمان، متن و نوشته های طرح، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کنید. این طرح لایه باز را می توانید برای سایر کسب و کارها شخصی سازی و استفاده کنید. برای اکسترکت کردن فایل زیپ از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده کنید. فایل دانلودی شامل شامل عکس، فونت و وکتور می باشد. شما میتوانید این کارت ویزیت را با قیمت استثنایی 50,000 تومان خرید کنید.
 برای هر بیزینسی اگر دنبال محصول گرافیکی هستید طرحشو از طرح با ما بخواهید. 


دانلود کارت ویزیت جوشکاری و تراشکاری کوروش، خرید کارت ویزیت جوشکاری و تراشکاری کوروش، طرح لایه باز کارت ویزیت جوشکاری و تراشکاری کوروش، دانلود کارت ویزیت جوشکاری و تراشکاری، خرید کارت ویزیت جوشکاری و تراشکاری، طرح لایه باز کارت ویزیت جوشکاری و تراشکاری، دانلود کارت ویزیت خدمات صنعتی، خرید کارت ویزیت خدمات صنعتی، طرح لایه باز کارت ویزیت خدمات صنعتی، دانلود کارت ویزیت، خرید کارت ویزیت، طرح لایه باز کارت ویزیت، دانلود کارت ویزیت لایه باز، خرید کارت ویزیت لایه باز، طراحی کارت ویزیت، طراحی کارت ویزیت لایه باز، کارت ویزیت psd، دانلود طرح های psd، دانلود طرح کارت ویزیت لایه باز psd، کارت ویزیت فتوشاپ، نمونه کارت ویزیت جوشکاری و تراشکاری، نمونه کارت ویزیت خدمات صنعتی، نمونه کارت ویزیت تراشکاری، کارت ویزیت جوشکاری و تراشکاری، طرح کارت ویزیت، طراحی کارت ویزیت، کارت ویزیت، نمونه طرح کارت ویزیت، ویزیت جوشکاری و تراشکاری، کارت ویزیت جوشکاری، کارت ویزیت تراشکاری، ویزیت جوشکاری 
قیمت :

50,000 تومان

  • میانگین امتیاز

میانگین5 از 5 امتیاز براساس (1) رای

انتشار :سه‌شنبه 22 تیر 1400
مد رنگ : CYMK
رزولیشن :300 dpi
ابعاد :9x6 (cm)
حجم :7مگابایت
پسوند :psd
ویژگی ها :شامل عکس، فونت و وکتور
بازدید :60 بازدید
طراح : صدیقه خان رمکی
صدیقه خان رمکی

قوانین سایت

مشاهده طرح ها

سوالات متداول کارت ویزیت جوشکاری و تراشکاری کوروش

در دنیای امروزه و با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی، راه های ارتباطی و روش های بازاریابی نیاز به طراحی محصولات گرافیکی بیش از گذشته مشهود است. بنابراین طراحی کارت ویزیت جوشکاری و تراشکاری کوروش برای مشاغل مربوطه یکی از بهترین راه های تبلیغات در این زمینه است. یکی از مشکلاتی که در هنگام طراحی کارت ویزیت جوشکاری و تراشکاری کوروش یا هر نوع محصول گرافیکی دیگر به وجود می آید این است که افراد حرفه ای و متخصص این کار را به عهده نمی گیرند و یا بعضا در خواست مبالغ نجومی برای انجام کار هستند.
طرح باما متشکل از یک تیم حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی اقدام به ساخت فروشگاهی کرده است که کاربران حوزه گرافیک را بی نیاز از افراد غیر متخصص و سودجو کند تنوع محصولات، خلاقیت در طراحی، دانلود و خرید سریع محصول و پشتیبانی از مزایای این فروشگاه است همچنین امکان درخواست طراحی اختصاصی در این فروشگاه فراهم است.
دانلود کارت ویزیت جوشکاری و تراشکاری کوروش هیچ وقت به این آسانی نبوده است. شما در طرح باما می توانید تنها با چند کلیک ساده طرح کارت ویزیت جوشکاری و تراشکاری کوروش را براحتی دانلود کنید. خرید طرح لایه باز کارت ویزیت جوشکاری و تراشکاری کوروش با بهترین قیمت و کیفیت بیشتر از 1 دقیقه زمان نمی برد. همچنین شما می توانید در طرح با ما با خیالی راحت با توجه به نماد اعتماد الکترونیک خریدی امن انجام دهید.

    از مزایای کارت ویزیت جوشکاری و تراشکاری کوروش می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • آماده چاپ
  • سایز استاندارد طراحی
  • کیفیت مناسب وکتور یا استوک به کار رفته
  • استفاده از فونت های جذاب
  • استفاده از ترکیب رنگی استاندارد هر کسب و کار