کارت ویزیت دستگاه کارتخوان پاسارگاد

کارت ویزیت دستگاه کارتخوان
کارت ویزیت دستگاه کارتخوان پاسارگاد
طرح لایه باز دیگری از وب سایت طرح با ما است. کارت ویزیت دستگاه کارتخوان پاسارگاد در محیط فتوشاپ طراحی شده است. کارت ویزیت دستگاه کارتخوان پاسارگاد دو رو است و می توان دو رو یا تکرو چاپ نمود. لایه بندی ها در کارت ویزیت دستگاه کارتخوان پاسارگاد به صورت حرفه ای انجام شده است و به راحتی میتوان فایل را ویرایش کرد یا چاپ نمود.
فایل لایه باز کارت ویزیت دستگاه کارتخوان پاسارگاد به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توانید در چیدمان، متن و نوشته های طرح، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کنید. این طرح لایه باز را می توانید برای سایر کسب و کارها شخصی سازی و استفاده کنید. برای اکسترکت کردن فایل زیپ از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده کنید. فایل دانلودی شامل شامل عکس، فونت و وکتور می باشد. شما میتوانید این کارت ویزیت را با قیمت استثنایی 50,000 تومان خرید کنید.
 برای هر بیزینسی اگر دنبال محصول گرافیکی هستید طرحشو از طرح با ما بخواهید. 


دانلود کارت ویزیت دستگاه کارتخوان پاسارگاد، خرید کارت ویزیت دستگاه کارتخوان پاسارگاد، طرح لایه باز کارت ویزیت دستگاه کارتخوان پاسارگاد، دانلود کارت ویزیت دستگاه کارتخوان، خرید کارت ویزیت دستگاه کارتخوان، طرح لایه باز کارت ویزیت دستگاه کارتخوان، دانلود کارت ویزیت فناوری و ارتباطات، خرید کارت ویزیت فناوری و ارتباطات، طرح لایه باز کارت ویزیت فناوری و ارتباطات، دانلود کارت ویزیت، خرید کارت ویزیت، طرح لایه باز کارت ویزیت، دانلود کارت ویزیت لایه باز، خرید کارت ویزیت لایه باز، طراحی کارت ویزیت، طراحی کارت ویزیت لایه باز، کارت ویزیت psd، دانلود طرح های psd، دانلود طرح کارت ویزیت لایه باز psd، کارت ویزیت فتوشاپ، نمونه کارت ویزیت دستگاه کارتخوان، نمونه کارت ویزیت فناوری و ارتباطات، نمونه کارت ویزیت دستگاه کارت خوان، کارت ویزیت دستگاه کارتخوان، طرح کارت ویزیت، طراحی کارت ویزیت، کارت ویزیت الکترونیک، نمونه کارت ویزیت الکترونیک
قیمت :

50,000 تومان

  • میانگین امتیاز

میانگین5 از 5 امتیاز براساس (3) رای

انتشار :پنج‌شنبه 17 تیر 1400
مد رنگ : CYMK
رزولیشن :300 dpi
ابعاد :9x6 (cm)
حجم :2مگابایت
پسوند :psd
ویژگی ها :شامل عکس، فونت و وکتور
بازدید :63 بازدید
طراح : صدیقه خان رمکی
صدیقه خان رمکی

قوانین سایت

مشاهده طرح ها

سوالات متداول کارت ویزیت دستگاه کارتخوان پاسارگاد

در دنیای امروزه و با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی، راه های ارتباطی و روش های بازاریابی نیاز به طراحی محصولات گرافیکی بیش از گذشته مشهود است. بنابراین طراحی کارت ویزیت دستگاه کارتخوان پاسارگاد برای مشاغل مربوطه یکی از بهترین راه های تبلیغات در این زمینه است. یکی از مشکلاتی که در هنگام طراحی کارت ویزیت دستگاه کارتخوان پاسارگاد یا هر نوع محصول گرافیکی دیگر به وجود می آید این است که افراد حرفه ای و متخصص این کار را به عهده نمی گیرند و یا بعضا در خواست مبالغ نجومی برای انجام کار هستند.
طرح باما متشکل از یک تیم حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی اقدام به ساخت فروشگاهی کرده است که کاربران حوزه گرافیک را بی نیاز از افراد غیر متخصص و سودجو کند تنوع محصولات، خلاقیت در طراحی، دانلود و خرید سریع محصول و پشتیبانی از مزایای این فروشگاه است همچنین امکان درخواست طراحی اختصاصی در این فروشگاه فراهم است.
دانلود کارت ویزیت دستگاه کارتخوان پاسارگاد هیچ وقت به این آسانی نبوده است. شما در طرح باما می توانید تنها با چند کلیک ساده طرح کارت ویزیت دستگاه کارتخوان پاسارگاد را براحتی دانلود کنید. خرید طرح لایه باز کارت ویزیت دستگاه کارتخوان پاسارگاد با بهترین قیمت و کیفیت بیشتر از 1 دقیقه زمان نمی برد. همچنین شما می توانید در طرح با ما با خیالی راحت با توجه به نماد اعتماد الکترونیک خریدی امن انجام دهید.

    از مزایای کارت ویزیت دستگاه کارتخوان پاسارگاد می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • آماده چاپ
  • سایز استاندارد طراحی
  • کیفیت مناسب وکتور یا استوک به کار رفته
  • استفاده از فونت های جذاب
  • استفاده از ترکیب رنگی استاندارد هر کسب و کار