کارت ویزیت قاب و تابلو شکوه

کارت ویزیت قاب و تابلو
کارت ویزیت قاب و تابلو شکوه
طرح لایه باز دیگری از وب سایت طرح با ما است. کارت ویزیت قاب و تابلو شکوه در محیط فتوشاپ طراحی شده است. کارت ویزیت قاب و تابلو شکوه دو رو است و می توان دو رو یا تکرو چاپ نمود. لایه بندی ها در کارت ویزیت قاب و تابلو شکوه به صورت حرفه ای انجام شده است و به راحتی میتوان فایل را ویرایش کرد یا چاپ نمود.
فایل لایه باز کارت ویزیت قاب و تابلو شکوه به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توانید در چیدمان، متن و نوشته های طرح، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کنید. این طرح لایه باز را می توانید برای سایر کسب و کارها شخصی سازی و استفاده کنید. برای اکسترکت کردن فایل زیپ از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده کنید. فایل دانلودی شامل شامل عکس، فونت و وکتور می باشد. شما میتوانید این کارت ویزیت را با قیمت استثنایی 25,000 تومان خرید کنید.
 برای هر بیزینسی اگر دنبال محصول گرافیکی هستید طرحشو از طرح با ما بخواهید. 


دانلود کارت ویزیت قاب و تابلو شکوه، خرید کارت ویزیت قاب و تابلو شکوه، طرح لایه باز کارت ویزیت قاب و تابلو شکوه، دانلود کارت ویزیت قاب و تابلو، خرید کارت ویزیت قاب و تابلو، طرح لایه باز کارت ویزیت قاب و تابلو، دانلود کارت ویزیت کادویی و زیور آلات، خرید کارت ویزیت کادویی و زیور آلات، طرح لایه باز کارت ویزیت کادویی و زیور آلات، دانلود کارت ویزیت، خرید کارت ویزیت، طرح لایه باز کارت ویزیت، دانلود کارت ویزیت لایه باز، خرید کارت ویزیت لایه باز، طراحی کارت ویزیت، طراحی کارت ویزیت لایه باز، کارت ویزیت psd، دانلود طرح های psd، دانلود طرح کارت ویزیت لایه باز psd، کارت ویزیت فتوشاپ، نمونه کارت ویزیت قاب و تابلو، نمونه کارت ویزیت کادویی و زیور آلات، نمونه کارت ویزیت، نمونه کارت ویزیت فروشگاه قاب و تابلو، کارت ویزیت فروشگاه قاب و تابلو، نمونه کارت ویزیت قاب و تابلو، کارت ویزیت قاب و تابلو، ویزیت قاب و تابلو، نمونه ویزیت قاب و تابلو، کارت ویزیت قاب سازی، نمونه کارت ویزیت قاب سازی
قیمت :

25,000 تومان

  • میانگین امتیاز

میانگین5 از 5 امتیاز براساس (1) رای

انتشار :شنبه 12 تیر 1400
مد رنگ : CYMK
رزولیشن :300 dpi
ابعاد :9x6 (cm)
حجم :12مگابایت
پسوند :psd
ویژگی ها :شامل عکس، فونت و وکتور
بازدید :259 بازدید
طراح : صدیقه خان رمکی
صدیقه خان رمکی

قوانین سایت

مشاهده طرح ها

سوالات متداول کارت ویزیت قاب و تابلو شکوه

در دنیای امروزه و با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی، راه های ارتباطی و روش های بازاریابی نیاز به طراحی محصولات گرافیکی بیش از گذشته مشهود است. بنابراین طراحی کارت ویزیت قاب و تابلو شکوه برای مشاغل مربوطه یکی از بهترین راه های تبلیغات در این زمینه است. یکی از مشکلاتی که در هنگام طراحی کارت ویزیت قاب و تابلو شکوه یا هر نوع محصول گرافیکی دیگر به وجود می آید این است که افراد حرفه ای و متخصص این کار را به عهده نمی گیرند و یا بعضا در خواست مبالغ نجومی برای انجام کار هستند.
طرح باما متشکل از یک تیم حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی اقدام به ساخت فروشگاهی کرده است که کاربران حوزه گرافیک را بی نیاز از افراد غیر متخصص و سودجو کند تنوع محصولات، خلاقیت در طراحی، دانلود و خرید سریع محصول و پشتیبانی از مزایای این فروشگاه است همچنین امکان درخواست طراحی اختصاصی در این فروشگاه فراهم است.
دانلود کارت ویزیت قاب و تابلو شکوه هیچ وقت به این آسانی نبوده است. شما در طرح باما می توانید تنها با چند کلیک ساده طرح کارت ویزیت قاب و تابلو شکوه را براحتی دانلود کنید. خرید طرح لایه باز کارت ویزیت قاب و تابلو شکوه با بهترین قیمت و کیفیت بیشتر از 1 دقیقه زمان نمی برد. همچنین شما می توانید در طرح با ما با خیالی راحت با توجه به نماد اعتماد الکترونیک خریدی امن انجام دهید.

    از مزایای کارت ویزیت قاب و تابلو شکوه می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • آماده چاپ
  • سایز استاندارد طراحی
  • کیفیت مناسب وکتور یا استوک به کار رفته
  • استفاده از فونت های جذاب
  • استفاده از ترکیب رنگی استاندارد هر کسب و کار