کارت ویزیت قلب و عروق کمالی

کارت ویزیت قلب و عروق
کارت ویزیت قلب و عروق کمالی
طرح لایه باز دیگری از وب سایت طرح با ما است. کارت ویزیت قلب و عروق کمالی در محیط فتوشاپ طراحی شده است. کارت ویزیت قلب و عروق کمالی دو رو است و می توان دو رو یا تکرو چاپ نمود. لایه بندی ها در کارت ویزیت قلب و عروق کمالی به صورت حرفه ای انجام شده است و به راحتی میتوان فایل را ویرایش کرد یا چاپ نمود.
فایل لایه باز کارت ویزیت قلب و عروق کمالی به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توانید در چیدمان، متن و نوشته های طرح، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کنید. این طرح لایه باز را می توانید برای سایر کسب و کارها شخصی سازی و استفاده کنید. برای اکسترکت کردن فایل زیپ از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده کنید. فایل دانلودی شامل شامل عکس، فونت و وکتور می باشد. شما میتوانید این کارت ویزیت را با قیمت استثنایی 30,000 تومان خرید کنید.
 برای هر بیزینسی اگر دنبال محصول گرافیکی هستید طرحشو از طرح با ما بخواهید. 


دانلود کارت ویزیت قلب و عروق کمالی، خرید کارت ویزیت قلب و عروق کمالی، طرح لایه باز کارت ویزیت قلب و عروق کمالی، دانلود کارت ویزیت قلب و عروق، خرید کارت ویزیت قلب و عروق، طرح لایه باز کارت ویزیت قلب و عروق، دانلود کارت ویزیت بهداشت و پزشکی، خرید کارت ویزیت بهداشت و پزشکی، طرح لایه باز کارت ویزیت بهداشت و پزشکی، دانلود کارت ویزیت، خرید کارت ویزیت، طرح لایه باز کارت ویزیت، دانلود کارت ویزیت لایه باز، خرید کارت ویزیت لایه باز، طراحی کارت ویزیت، طراحی کارت ویزیت لایه باز، کارت ویزیت psd، دانلود طرح های psd، دانلود طرح کارت ویزیت لایه باز psd، کارت ویزیت فتوشاپ، نمونه کارت ویزیت قلب و عروق، نمونه کارت ویزیت بهداشت و پزشکی، نمونه کارت ویزیت قلب و عروق، کارت ویزیت قلب و عروق، کارت ویزیت قلب، نمونه کارت ویزیت قلب، کارت ویزیت کلینیک قلب، نمونه ویزیت کلینیک قلب، نمونه کارت ویزیت کلینیک قلب، طراحی کارت ویزیت، نمونه طراحی کارت ویزیت، طرح کارت ویزیت، ویزیت کلینیک قلب
قیمت :

30,000 تومان

  • میانگین امتیاز

میانگین4.3 از 5 امتیاز براساس (3) رای

انتشار :دوشنبه 21 تیر 1400
مد رنگ : CYMK
رزولیشن :300 dpi
ابعاد :9x6 (cm)
حجم :4مگابایت
پسوند :psd
ویژگی ها :شامل عکس، فونت و وکتور
بازدید :354 بازدید
طراح : صدیقه خان رمکی
صدیقه خان رمکی

قوانین سایت

مشاهده طرح ها

سوالات متداول کارت ویزیت قلب و عروق کمالی

در دنیای امروزه و با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی، راه های ارتباطی و روش های بازاریابی نیاز به طراحی محصولات گرافیکی بیش از گذشته مشهود است. بنابراین طراحی کارت ویزیت قلب و عروق کمالی برای مشاغل مربوطه یکی از بهترین راه های تبلیغات در این زمینه است. یکی از مشکلاتی که در هنگام طراحی کارت ویزیت قلب و عروق کمالی یا هر نوع محصول گرافیکی دیگر به وجود می آید این است که افراد حرفه ای و متخصص این کار را به عهده نمی گیرند و یا بعضا در خواست مبالغ نجومی برای انجام کار هستند.
طرح باما متشکل از یک تیم حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی اقدام به ساخت فروشگاهی کرده است که کاربران حوزه گرافیک را بی نیاز از افراد غیر متخصص و سودجو کند تنوع محصولات، خلاقیت در طراحی، دانلود و خرید سریع محصول و پشتیبانی از مزایای این فروشگاه است همچنین امکان درخواست طراحی اختصاصی در این فروشگاه فراهم است.
دانلود کارت ویزیت قلب و عروق کمالی هیچ وقت به این آسانی نبوده است. شما در طرح باما می توانید تنها با چند کلیک ساده طرح کارت ویزیت قلب و عروق کمالی را براحتی دانلود کنید. خرید طرح لایه باز کارت ویزیت قلب و عروق کمالی با بهترین قیمت و کیفیت بیشتر از 1 دقیقه زمان نمی برد. همچنین شما می توانید در طرح با ما با خیالی راحت با توجه به نماد اعتماد الکترونیک خریدی امن انجام دهید.

    از مزایای کارت ویزیت قلب و عروق کمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • آماده چاپ
  • سایز استاندارد طراحی
  • کیفیت مناسب وکتور یا استوک به کار رفته
  • استفاده از فونت های جذاب
  • استفاده از ترکیب رنگی استاندارد هر کسب و کار