کارت ویزیت لاستیک و آپاراتی پرشین

کارت ویزیت لاستیک و آپاراتی
کارت ویزیت لاستیک و آپاراتی پرشین
طرح لایه باز دیگری از وب سایت طرح با ما است. کارت ویزیت لاستیک و آپاراتی پرشین در محیط فتوشاپ طراحی شده است. کارت ویزیت لاستیک و آپاراتی پرشین دو رو است و می توان دو رو یا تکرو چاپ نمود. لایه بندی ها در کارت ویزیت لاستیک و آپاراتی پرشین به صورت حرفه ای انجام شده است و به راحتی میتوان فایل را ویرایش کرد یا چاپ نمود.
فایل لایه باز کارت ویزیت لاستیک و آپاراتی پرشین به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توانید در چیدمان، متن و نوشته های طرح، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کنید. این طرح لایه باز را می توانید برای سایر کسب و کارها شخصی سازی و استفاده کنید. برای اکسترکت کردن فایل زیپ از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده کنید. فایل دانلودی شامل شامل عکس، فونت و وکتور می باشد. شما میتوانید این کارت ویزیت را با قیمت استثنایی 50,000 تومان خرید کنید.
 برای هر بیزینسی اگر دنبال محصول گرافیکی هستید طرحشو از طرح با ما بخواهید. 


دانلود کارت ویزیت لاستیک و آپاراتی پرشین، خرید کارت ویزیت لاستیک و آپاراتی پرشین، طرح لایه باز کارت ویزیت لاستیک و آپاراتی پرشین، دانلود کارت ویزیت لاستیک و آپاراتی، خرید کارت ویزیت لاستیک و آپاراتی، طرح لایه باز کارت ویزیت لاستیک و آپاراتی، دانلود کارت ویزیت ماشین و موتور سیکلت، خرید کارت ویزیت ماشین و موتور سیکلت، طرح لایه باز کارت ویزیت ماشین و موتور سیکلت، دانلود کارت ویزیت، خرید کارت ویزیت، طرح لایه باز کارت ویزیت، دانلود کارت ویزیت لایه باز، خرید کارت ویزیت لایه باز، طراحی کارت ویزیت، طراحی کارت ویزیت لایه باز، کارت ویزیت psd، دانلود طرح های psd، دانلود طرح کارت ویزیت لایه باز psd، کارت ویزیت فتوشاپ، نمونه کارت ویزیت لاستیک و آپاراتی، نمونه کارت ویزیت ماشین و موتور سیکلت، نمونه کارت ویزیت لاستیک و آپاراتی، کارت ویزیت لاستیک و آپاراتی، کارت ویزیت لاستیک، نمونه کارت ویزیت لاستیک، کارت ویزیت آپاراتی، کارت ویزیت مکانیکی، نمونه کارت ویزیت مکانیکی، ویزیت لاستیک، و آپاراتی، کارت ویزیت، نمونه کارت ویزیت، طراحی کارت ویزیت،نمونه ویزیت لاستیک و آپاراتی
قیمت :

50,000 تومان

  • میانگین امتیاز

میانگین5 از 5 امتیاز براساس (1) رای

انتشار :چهارشنبه 16 تیر 1400
مد رنگ : CYMK
رزولیشن :300 dpi
ابعاد :9x6 (cm)
حجم :5مگابایت
پسوند :psd
ویژگی ها :شامل عکس، فونت و وکتور
بازدید :44 بازدید
طراح : صدیقه خان رمکی
صدیقه خان رمکی

قوانین سایت

مشاهده طرح ها

سوالات متداول کارت ویزیت لاستیک و آپاراتی پرشین

در دنیای امروزه و با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی، راه های ارتباطی و روش های بازاریابی نیاز به طراحی محصولات گرافیکی بیش از گذشته مشهود است. بنابراین طراحی کارت ویزیت لاستیک و آپاراتی پرشین برای مشاغل مربوطه یکی از بهترین راه های تبلیغات در این زمینه است. یکی از مشکلاتی که در هنگام طراحی کارت ویزیت لاستیک و آپاراتی پرشین یا هر نوع محصول گرافیکی دیگر به وجود می آید این است که افراد حرفه ای و متخصص این کار را به عهده نمی گیرند و یا بعضا در خواست مبالغ نجومی برای انجام کار هستند.
طرح باما متشکل از یک تیم حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی اقدام به ساخت فروشگاهی کرده است که کاربران حوزه گرافیک را بی نیاز از افراد غیر متخصص و سودجو کند تنوع محصولات، خلاقیت در طراحی، دانلود و خرید سریع محصول و پشتیبانی از مزایای این فروشگاه است همچنین امکان درخواست طراحی اختصاصی در این فروشگاه فراهم است.
دانلود کارت ویزیت لاستیک و آپاراتی پرشین هیچ وقت به این آسانی نبوده است. شما در طرح باما می توانید تنها با چند کلیک ساده طرح کارت ویزیت لاستیک و آپاراتی پرشین را براحتی دانلود کنید. خرید طرح لایه باز کارت ویزیت لاستیک و آپاراتی پرشین با بهترین قیمت و کیفیت بیشتر از 1 دقیقه زمان نمی برد. همچنین شما می توانید در طرح با ما با خیالی راحت با توجه به نماد اعتماد الکترونیک خریدی امن انجام دهید.

    از مزایای کارت ویزیت لاستیک و آپاراتی پرشین می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • آماده چاپ
  • سایز استاندارد طراحی
  • کیفیت مناسب وکتور یا استوک به کار رفته
  • استفاده از فونت های جذاب
  • استفاده از ترکیب رنگی استاندارد هر کسب و کار