مجموعه گرادینت طلایی رنگ فتوشاپ

گرادینت
مجموعه گرادینت طلایی رنگ فتوشاپ
مجموعه ابزار طراحی لایه باز دیگری از وب سایت طرح با ما است. مجموعه گرادینت طلایی رنگ فتوشاپ با فرمت GDR برای استفاده در محیط نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. شما می توانید با استفاده از مجموعه گرادینت طلایی رنگ فتوشاپ طراحی های خود را جذاب تر کنید.  برای نصب مجموعه گرادینت طلایی رنگ فتوشاپ در نرم افزار فتوشاپ بعد از دانلود و خروج از فشرده سازی فایل با فرمت GDR را داخل فتوشاپ درگ کنید یا بر روی فایل دوبار کلیک کنید.
برای اکسترکت کردن فایل زیپ از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده کنید. فایل دانلودی شامل 54 گرادینت طلایی می باشد. شما میتوانید با ثبت نام در سایت این گرادینت را با قیمت استثنایی رایگان خرید کنید، سقف دانلود روزانه 3 فایل است با خرید اشتراک، سقف مجاز روزانه 30 فایل می شود.
برای استفاده از  مجموعه گرادینت طلایی رنگ فتوشاپ از نرم افزار ادوبی فتوشاپ CS5 و ورژن های بالاتر استفاده نمایید.
 برای هر بیزینسی اگر دنبال محصول گرافیکی هستید طرحشو از طرح با ما بخواهید. 


دانلود گرادینت، دانلود ابزار طراحی، دانلود مجموعه گرادینت طلایی رنگ فتوشاپ، دانلود فایل گرادینت، دانلود فایل ابزار طراحی، دانلود فایل مجموعه گرادینت طلایی رنگ فتوشاپ، دانلود مجموعه گرادینت، دانلود مجموعه ابزار طراحی، دانلود مجموعه مجموعه گرادینت طلایی رنگ فتوشاپ، دانلود فایل های گرادینت، دانلود فایل های ابزار طراحی، دانلود فایل های مجموعه گرادینت طلایی رنگ فتوشاپ، دانلود گرادینت طلایی فتوشاپ، دانلود گرادینت رنگ طلایی فتوشاپ، دانلود مجموعه گرادینت جذاب، دانلود گرادینت، طراحی گرادینت 
قیمت :

40,000 تومان

  • میانگین امتیاز

میانگین5 از 5 امتیاز براساس (1) رای

انتشار :شنبه 27 شهریور 1400
مد رنگ : CYMK
رزولیشن :300 dpi
ابعاد :1x1 (cm)
حجم :114کیلوبایت
پسوند :grd
ویژگی ها :شامل 54 گرادینت طلایی
بازدید :30 بازدید

سوالات متداول مجموعه گرادینت طلایی رنگ فتوشاپ

در دنیای امروزه و با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی، راه های ارتباطی و روش های بازاریابی نیاز به طراحی محصولات گرافیکی بیش از گذشته مشهود است. بنابراین طراحی مجموعه گرادینت طلایی رنگ فتوشاپ برای مشاغل مربوطه یکی از بهترین راه های تبلیغات در این زمینه است. یکی از مشکلاتی که در هنگام طراحی مجموعه گرادینت طلایی رنگ فتوشاپ یا هر نوع محصول گرافیکی دیگر به وجود می آید این است که افراد حرفه ای و متخصص این کار را به عهده نمی گیرند و یا بعضا در خواست مبالغ نجومی برای انجام کار هستند.
طرح باما متشکل از یک تیم حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی اقدام به ساخت فروشگاهی کرده است که کاربران حوزه گرافیک را بی نیاز از افراد غیر متخصص و سودجو کند تنوع محصولات، خلاقیت در طراحی، دانلود و خرید سریع محصول و پشتیبانی از مزایای این فروشگاه است همچنین امکان درخواست طراحی اختصاصی در این فروشگاه فراهم است.
دانلود مجموعه گرادینت طلایی رنگ فتوشاپ هیچ وقت به این آسانی نبوده است. شما در طرح باما می توانید تنها با چند کلیک ساده طرح مجموعه گرادینت طلایی رنگ فتوشاپ را براحتی دانلود کنید. خرید طرح لایه باز مجموعه گرادینت طلایی رنگ فتوشاپ با بهترین قیمت و کیفیت بیشتر از 1 دقیقه زمان نمی برد. همچنین شما می توانید در طرح با ما با خیالی راحت با توجه به نماد اعتماد الکترونیک خریدی امن انجام دهید.

    از مزایای مجموعه گرادینت طلایی رنگ فتوشاپ می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • آماده چاپ
  • سایز استاندارد طراحی
  • کیفیت مناسب وکتور یا استوک به کار رفته
  • استفاده از فونت های جذاب
  • استفاده از ترکیب رنگی استاندارد هر کسب و کار